Skocz do zawartości

Preparat na szybkie gnicie jabłek przemysłowych


Gość hedonista

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie daj ,do wiosny niema śladu po jabłkach. A ZIEMIA JAK BAŃIA .TAKA PULCHNA ŻE CHEJ .Same korzyści przy tych cenach nawozu lepiej to zostawić ,niż garbować za psie pieniądze. Ziemia się zrobi za***ista jednym słowem ,wiem po tak praktykowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kupiec napisał:

Twoja głowa też jest chyba jak BAŃIA, że CHEJ, bo intelekt aż ci się przelewa uszami.

 

Pytam się ,jesteś kupiec czy polonista? Tobie się przelewa z kieszeni  0,25 zł za kilo aż ci kipi z paki. Normalnie tak się powinno zrobić zostawić pod drzewami za takie pieniądze. Więcej z tego pożytku niż z twoich paru groszy. ZIEMIA SIĘ ZROBI JAK BAŃIA ŻE CHEJ !  A tobie h.......i do tego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Kupiec napisał:

Twoja głowa też jest chyba jak BAŃIA, że CHEJ, bo intelekt aż ci się przelewa uszami.

 

Co to ma w temacie? Literówka -> Głupi komentarz ->Lawina odpowiedzi na głupi komentarz -> Temat rozmyty

A temat bardzo ciekawy biorąc pod uwage ceny nawozów i ceny na skupach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, IGRiT napisał:

Co to ma w temacie? Literówka -> Głupi komentarz ->Lawina odpowiedzi na głupi komentarz -> Temat rozmyty

A temat bardzo ciekawy biorąc pod uwage ceny nawozów i ceny na skupach ...

To jest forum ogólnopolskie, dostępne dla wszystkich, wam jako administratorom nie wstyd za tego typu wpisy? Tego typu wpisy na pewno będą świadczyć  o inteligencji i zwiększać szacunek i  poważanie dla sadowników. ?

Przecież tego typu komentarze tylko utwierdzają w większości przekonanie, że chłop to zwykły burak bez szkoły, który nie potrafi poprawnie napisać dwóch podstawowych słów.

Ps. Bajki o literówkach i przejęzyczeniu zostaw dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Gość WGR napisał:

Pytam się ,jesteś kupiec czy polonista? Tobie się przelewa z kieszeni  0,25 zł za kilo aż ci kipi z paki. Normalnie tak się powinno zrobić zostawić pod drzewami za takie pieniądze. Więcej z tego pożytku niż z twoich paru groszy. ZIEMIA SIĘ ZROBI JAK BAŃIA ŻE CHEJ !  A tobie h.......i do tego!

Jestem kupiec, który potrafi się wysłowić i zna podstawowe zasady języka polskiego. Ty natomiast jesteś zwykłym ... bez jakiejkolwiek szkoły.

 

Edytowane przez IGRiT
Proszę nie obrażać innych użytkowników
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Kupiec napisał:

Jestem kupiec, który potrafi się wysłowić i zna podstawowe zasady języka polskiego. Ty natomiast jesteś zwykłym ... bez jakiejkolwiek szkoły.

 

Może i jestem burakiem bez szkoły ,a może mam dysleksję  ,a może, może,...........? Ale wiem jedno a ty tego nie wiesz, że za te grosiki lepiej zostawić przemysł na polu. Zresztą co ty możesz wiedzieć, ty jesteś pan kupiec co ma zawsze racje. Którego chłopy się proszą o bdf ale ja się nie proszę bo wiem, że jestem po szkole rolniczej i robię dobrze zostawiając przemysł pod drzewem. Miłego dnia kupcu ,...

Edytowane przez IGRiT
usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość WGR napisał:

Może i jestem burakiem bez szkoły ,a może mam dysleksję  ,a może, może,...........? Ale wiem jedno a ty tego nie wiesz, że za te grosiki lepiej zostawić przemysł na polu. Zresztą co ty możesz wiedzieć, ty jesteś pan kupiec co ma zawsze racje. Którego chłopy się proszą o bdf ale ja się nie proszę bo wiem, że jestem po szkole rolniczej i robię dobrze zostawiając przemysł pod drzewem. Miłego dnia kupcu ,...

Kupiec ...

Swoimi oddzywkami sam świadczysz o sobie 

Wracając do tematu wygarniacz kosiara i łogiń 

Edytowane przez IGRiT
usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...