Skocz do zawartości

Porady Pawła Kazany - opinie


Gość Obiektywny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Racja śwagier! Ciemny lud to kupił i sadzi. Jakość się obroni i zawsze się sprzeda w dobrych pieniądzach. Hascon, algi itp. Ale trzeba mieć dodatkowe źródło utrzymania… A sad traktować jak drogie hobby. Zapomniałem dodać ze trawę kosimy co tydzień w sobotę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik z Snd

Przecież mówił, że chłodnictwo ma dobre, jak nie najlepsze. Energii mało co pobierają mu agregaty, to taniej wyjdzie pozwolić jabłku oddychać, niż generator podpiąć.

Zastanawia tylko, dlaczego później w listopadzie z galą ucieka i brakuje pół deski w skrzyni, taka wysuszona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sądzimy nie śpimy
10 godzin temu, Gość Xyz napisał:

Sprzedane wszystko, już nie kupisz

Źle to wygląda

Nic nie można sprzedać bo inni weszli na nasze miejsce

Trzeba sadzic bo jest za mało

Jabłek przybranie w czerwcu

Kto nie przygazoeal do czerwca to przegrał zycie...3 za wagę będzie

Pewne info

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Pawle. Opryskalem sad i zapomiałem dodać vyrer. Czy teraz mam koniecznie opryskać dodatkowo vyrerem?! Mieszać z wodą czy solo? Dodam ze woda twarda jak pańska gala w październiku z KA. 
 

pozdrawiam, 

cham spod grójca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2022 o 09:56, Gość Spadownik napisał:

Panie Pawle. Opryskalem sad i zapomiałem dodać vyrer. Czy teraz mam koniecznie opryskać dodatkowo vyrerem?! Mieszać z wodą czy solo? Dodam ze woda twarda jak pańska gala w październiku z KA. 
 

pozdrawiam, 

cham spod grójca 

Solo kropidłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi panie Pawle!!!

Czy warto jeszcze zrobić harvistą glostera po delikatnym gradzie i z lekkim wtórniakiem?? Dodam ze opakowanie mi się kończy, może pan ma jakieś stare skrzynie na handel ?! 
 

pozdrawiam, 

oddany subskrybent 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość uczeń proroka
2 godziny temu, Gość Spadownik napisał:

Drogi panie Pawle!!!

Czy warto jeszcze zrobić harvistą glostera po delikatnym gradzie i z lekkim wtórniakiem?? Dodam ze opakowanie mi się kończy, może pan ma jakieś stare skrzynie na handel ?! 
 

pozdrawiam, 

oddany subskrybent 

Harvista tylko z Węgier

Oberwiesz na początku grudnia prosto w Łuszczkę i podasz za Red Capa taki będzie wybarwiony

3mam kciuki za powodzenie misji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu miałem płynnie przejść z rwania do sadzenia nowej kwatery. Nie wiem tylko co wybrać?! Gloster, ajdared ?! Widziałem ze pan Paweł ma alwe, gale must, prince’a, ajdareda, rubinstara. Ma zamiar sadzić rubinstara to może i ja tak zrobię, w końcu ma nosa do handlu to przecież nie może się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość uczeń proroka
8 godzin temu, Gość Spadownik napisał:

W grudniu miałem płynnie przejść z rwania do sadzenia nowej kwatery. Nie wiem tylko co wybrać?! Gloster, ajdared ?! Widziałem ze pan Paweł ma alwe, gale must, prince’a, ajdareda, rubinstara. Ma zamiar sadzić rubinstara to może i ja tak zrobię, w końcu ma nosa do handlu to przecież nie może się mylić.

Zacznij od telefonu do Kamili co jej zostało w szkółce bo spadownicy biorą tylko extra towarem + 17

Wyczucie rynku też ważna sprawa i pamiętaj jest masa jest kasa oraz czas płaci nie odmiana

Nos jest ważny ale uszy też i trzeba robić z nich użytek,nie słuchać glupot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2022 o 21:38, Gość Sadownik wgr napisał:

Coś paweł chyba się zajął rwanie m bo już od tygodnia brak jego video na YouTube.. Może nie ma ludzi.. I sam rwie.. 

Paweł podobno kopie drzewka u Kamili. Tam są braki, co wykopie to jego po 25 ziko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi panie Pawle,

niech pan nagra jakiś komunikat bo nie wiem co mam robić w sadzie. Wapnować ?! Kosić trawę na zimę? Jakiś cynk ? Bor ? Mocznik ? Miedź mix czy miedź 700?! Już przelewy z grupy pojawiają się częściej niż pańskie komunikaty.

p.s jak radzi pan sobie z kretami w sadzie ?

pozdrawiam, 

wierny widz i fan alg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt


×
×
  • Dodaj nową pozycję...