Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pyrus
2 godziny temu, Gość kkk napisał:

chyba z łęcianami :) zgrywusy widzę

Nie ...chcesz nie wierz. Możesz przyjechać na pole. Jutro lub we wtorek zacznę Mia lub dokończę denara. Czerwony też do kopania. 

Zaryzykowałem ... Zrobiłem wszystko książkowo. Wszystkie mikro markro ochrona na czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pyrus
8 godzin temu, Gość Esi napisał:

Co ty chlopaczku piszesz  koniec maja kopales bez przykrycia chyba kobite po  du...  :D

Wisi mi to czy wierzysz... 

Na Sieradzu świat się nie kończy. Wy dostaliście mróz ...a u mnie był piękny deszczyk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość rolnik mazowsze

Niech tanieje...U Mnie np Denar sądzony końcem kwietnia , przekwita właśnie. Bulwy wielkości kurzego jajka ale średnio 4 sztuki pod krzakiem. Irga i Rudolph podobnie z tym że mniejsze. Na plon już nie liczę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michel
47 minut temu, Gość Esi napisał:

Nie tanieje ! Nie pisz bzdur ! U nas cena 25 30 zl się Wacha.

Byłem w czwartek popoldniu to było 24 w podanie towaru opór  a piątek popołdniu było i poniżej 20 więc może u was  ale nie na rybitwach dzis też byłem i nie napisze po ile bo jeszcze byście się zjechali na krk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Gość Gosc. napisał:

Ziemniak nie tanieje tylko handlarzynom lasuje się mózg bo nie mogą tanio kupić. Nie trzeba być znawcą aby rozpoznać kto pisze.

https://khrybitwy.pl/  notowania z piątku można sprawdzić każdy by chciał żeby cena nie leciała ale takie realia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc.
15 minut temu, Gość Kra napisał:

https://khrybitwy.pl/  notowania z piątku można sprawdzić każdy by chciał żeby cena nie leciała ale takie realia

Człowieku dlaczego piszesz komentarze korzystne dla handlarzy. Jeśli jesteś rolnikiem to nie zostawiaj odchodów w swoim gnieździe. To samo dotyczy tych fenomenów z wydajnością 50 ton i więcej. Rozsądku wam całkowicie brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michel
9 minut temu, Ursus4062 napisał:

Kraków to jest stan umysłu. Jednym razem jest 18 zł a za 5 godzin 30 zł

I tu gosc napisał prawdę  tak wygląda giełda kraków  kiedy można sprzedać po 30 panowie tbu jak ktoś jezdzi to wie o kogo chodzi postoją 30min  jak nic nie idzie  to 25 i do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Kupiec
2 godziny temu, Gość Gosc. napisał:

Człowieku dlaczego piszesz komentarze korzystne dla handlarzy. Jeśli jesteś rolnikiem to nie zostawiaj odchodów w swoim gnieździe. To samo dotyczy tych fenomenów z wydajnością 50 ton i więcej. Rozsądku wam całkowicie brak.

Taaa… jak napiszesz na tym forum że masz 50 t z ha to cena spadnie na zł. Na szczęście cenę kształtuje popyt i podaż, a nie głupoty które tu wypisujecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

Taa za drobne. Przeciez biznesmani przescigaja sie zeby czym predzej zrobic 1 zl. A potem beda myslec co z tym zrobic dalej czy zejs na 10 za 15 stke czy jeszcze nizej. Nie ma glupszego czlowieka jak rolnik. Nsjlepsze asy to ci z Sieradza i okolic. On musi sprzedac bo on ma duzo on kapuste musi sadzic na, ziemniaku nie musi zarobic. To jest stan umyslu nie do ogarniecia dla nikogo innego poza nimi samymi. Po co sadzicie te ziemniaki sadzcie 2 razy do roku ta wasza bezcenna kapuste jak na niej takie interesy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • A_2 changed the title to Ziemniaki 2024

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...