Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gość rura napisał:

Zapomniałeś dodać że to szambo leci ci wprost na głowę. Prawda a właściwie szambo w oczy kole.

Pulta się bo taki sam producent jednoroczny.

Co tydzień od lat jestem na giełdzie i doskonale wiem kto uprawia ziemniaki od lat a kto jest swierzy.Od ok 2 tygodni pojawiają się ludzie których nigdy nie widziałem i przyjeżdżają przyczepkami i jakimiś T4 z 60 workami.Malo tego wydaje im się że ich towar jest unikalny bo zbierany ręcznie za dwurzędówka, niestety zderzenie z rzeczywistością jest bolesne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarodziej

A ten z T4 jest gorszy od ciebie, ty jesteś gorszy bo zepsuty tymi kartoflami nie lubicie handlarzy innych rolników nikogo nie lubicie zamiast się zjednoczyć i wreszcie tą pętlę która się zaciska na szyji zdjąć to tylko biadolenie które nic nie wnosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Qwerty
35 minut temu, Gość rura napisał:

Taki zimny prysznic jest najlepszym lekarstwem żeby skoczki porzuciły przygodę z ziemniakami po jednym sezonie, szkoda tylko że dzbany cene popsują.

Skąd bierze się tyle skoczków po tylu skokach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
55 minut temu, Gość Czarodziej napisał:

A ten z T4 jest gorszy od ciebie, ty jesteś gorszy bo zepsuty tymi kartoflami nie lubicie handlarzy innych rolników nikogo nie lubicie zamiast się zjednoczyć i wreszcie tą pętlę która się zaciska na szyji zdjąć to tylko biadolenie które nic nie wnosi

W którym miejscu biadole?Ja i wielu mi podobnych uprawiamy to od lat i bez względu na cenę.Nie skacze z tematu na temat.Mam swojego kupca na tej pie...j giełdzie ale żal jest patrzeć na ludzi którzy rzucili się na jakiś kierunek bez kompletnego rozeznanie w temacie natomiast z wizją zrobienia szybkich pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Gość rura napisał:

Taki zimny prysznic jest najlepszym lekarstwem żeby skoczki porzuciły przygodę z ziemniakami po jednym sezonie, szkoda tylko że dzbany cene popsują.

Już kilka razy widziałem jak do domu zabierali bo bilet się kończy i do roboty trzeba iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...