Skocz do zawartości

byznesmeny


Gość wald

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość

Przenoszą się na krzyżówki za Wróblew.Ogólnie to kanciaże ale kupiłem w zeszłym roku od nich ekogroszek to naprawdę był bardzo dobry mało popiołu i kaloryczny.O dziwo nawet waga się zgadzała bo przeważyłem.Ale z nawozami i opryskami to dramat.Nawozy drogie a opryski albo przedatowane albo przemarzniete porostu mało co działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek

Ze skutecznością środków ochrony roślin to jest wogóle miejsce na nowy temat! Prawda jest taka że podmiot wprowadzający na rynek jakikolwiek ŚOR  musi podczas rejestracji zapłacić za jego każdy składnik, więc zostawiają tylko substancję aktywną a wycofują wszystkie substancje wspomagające działanie czy pomocnicze! Efekt jest taki że jak podczas oprysku trafisz na idealną temperaturę, wilgotność,itp to działa jak trzeba a jak nie to tylko kasę wyrzuciłeś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Czaja,Czajkowski

KOLEDZY SORY WEJDĘ WAM W TEMAT, MOŻE MACIE DOBREGO KLIENTA NA BURAK ĆWIKLOWY ILOSCI TIROWE,POZDRAWIAM ŁOWICOK.

Jest takowy, w samym Łowiczu na ulicy Przemysłowej mieści się dział skupu i sprzedaży produktów dla krów tutejszej OSM, zanieść tam ogłoszenie że masz problem ze zbytem a z pewnością ktoś Ci pomoże i za gospodaruje od Ciebie uciążliwy problem cwikly.

P.s. nie pisze się Lowicok tylko Łowiczak widzisz różnice? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość heniek

KOLEDZY SORY WEJDĘ WAM W TEMAT, MOŻE MACIE DOBREGO KLIENTA NA BURAK ĆWIKLOWY ILOSCI TIROWE,POZDRAWIAM ŁOWICOK.

w tyłek se wsadz buraka my tu powazne tematy a ty wyskakujesz z burakiem  dobrze wiez ze w tym roku nikt tego niechce za darmo burak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenoszą się na krzyżówki za Wróblew.Ogólnie to kanciaże ale kupiłem w zeszłym roku od nich ekogroszek to naprawdę był bardzo dobry mało popiołu i kaloryczny.O dziwo nawet waga się zgadzała bo przeważyłem.Ale z nawozami i opryskami to dramat.Nawozy drogie a opryski albo przedatowane albo przemarzniete porostu mało co działa.

nawozy przywozą  po nocy  a w niedziele zamiast w kosciele otwierają sklep i opryski kupisz jle tam ludzi w niedziele po opryski to chyba nawet w mszy  kosciele niema  podobno mają sadzeniakami chadlować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...