Skocz do zawartości

Cena jabłek przemysłowych - jesień 2022


Gość aaa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 226
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Sadownik wgr
4 minuty temu, Gość nok napisał:

Co jest Panowie, troszkę deszczyku i już na skupach luźno? nie po to niemiec daje ponad 30groszy, trzepać i grzecznie zbierać, tylko dokładnie. 

Przemysłu to jest tylko brak ludzi i stawka godzine nie pokrywa cena przemysu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trza trzepac
1 hour ago, Guest Sadownik wgr said:

Przemysłu to jest tylko brak ludzi i stawka godzine nie pokrywa cena przemysu.

chyba nie jest az tak zle z tymi ludzmi, wiekszosc raczej ma

1 hour ago, Guest nok said:

Co jest Panowie, troszkę deszczyku i już na skupach luźno? nie po to niemiec daje ponad 30groszy, trzepać i grzecznie zbierać, tylko dokładnie. 

bedzie 20 za miesiac to wtedy beda trzepac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy kto miał sad przemysłowy to już na początku września trzepał jabłko i już skonczył albo kończy, kto oprócz sądu ma robotę to coś tam weekendami próbuje zbierać ale bez spiny bo za tą cenę nie warto kręgosłupa łamać a pozostali zajęli się rwaniem jabłka deserowego a że na brak ludzi każdy narzeka to morze w listopadzie się schlą po ten na pół przegnity przemysł. Sam starałem się zbierać na bierząco zaraz po oberwaniu kwatery ale po tych zagraniach orzetwórców pierdziele, pozbieram w listopadzie o ile Ukraina nie ucieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gumofilec
W dniu 27.09.2022 o 19:03, Gość Piotrek z kozietul napisał:

Nareszcie odpowiedni temat

Od jutra 35 na rampie

 

Siema Pjoter. Sam się biłem żeby ten temat założyli.  Dałbyś mi w nagrodę chociaż ze dwie awizacje na tydzień bo tam się dobić do was w ogóle nie można a sypać nie ma gdzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość prowizja
2 godziny temu, Gość Gumofilec napisał:

Siema Pjoter. Sam się biłem żeby ten temat założyli.  Dałbyś mi w nagrodę chociaż ze dwie awizacje na tydzień bo tam się dobić do was w ogóle nie można a sypać nie ma gdzie 

Jaka dasz prowizję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...