Skocz do zawartości

Cena jabłek przemysłowych - jesień 2022


Gość aaa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 226
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Sadownik wgr
4 minuty temu, Gość nok napisał:

Co jest Panowie, troszkę deszczyku i już na skupach luźno? nie po to niemiec daje ponad 30groszy, trzepać i grzecznie zbierać, tylko dokładnie. 

Przemysłu to jest tylko brak ludzi i stawka godzine nie pokrywa cena przemysu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trza trzepac
1 hour ago, Guest Sadownik wgr said:

Przemysłu to jest tylko brak ludzi i stawka godzine nie pokrywa cena przemysu.

chyba nie jest az tak zle z tymi ludzmi, wiekszosc raczej ma

1 hour ago, Guest nok said:

Co jest Panowie, troszkę deszczyku i już na skupach luźno? nie po to niemiec daje ponad 30groszy, trzepać i grzecznie zbierać, tylko dokładnie. 

bedzie 20 za miesiac to wtedy beda trzepac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy kto miał sad przemysłowy to już na początku września trzepał jabłko i już skonczył albo kończy, kto oprócz sądu ma robotę to coś tam weekendami próbuje zbierać ale bez spiny bo za tą cenę nie warto kręgosłupa łamać a pozostali zajęli się rwaniem jabłka deserowego a że na brak ludzi każdy narzeka to morze w listopadzie się schlą po ten na pół przegnity przemysł. Sam starałem się zbierać na bierząco zaraz po oberwaniu kwatery ale po tych zagraniach orzetwórców pierdziele, pozbieram w listopadzie o ile Ukraina nie ucieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gumofilec
W dniu 27.09.2022 o 19:03, Gość Piotrek z kozietul napisał:

Nareszcie odpowiedni temat

Od jutra 35 na rampie

 

Siema Pjoter. Sam się biłem żeby ten temat założyli.  Dałbyś mi w nagrodę chociaż ze dwie awizacje na tydzień bo tam się dobić do was w ogóle nie można a sypać nie ma gdzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość prowizja
2 godziny temu, Gość Gumofilec napisał:

Siema Pjoter. Sam się biłem żeby ten temat założyli.  Dałbyś mi w nagrodę chociaż ze dwie awizacje na tydzień bo tam się dobić do was w ogóle nie można a sypać nie ma gdzie 

Jaka dasz prowizję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...