Skocz do zawartości

Protest AU


Gość Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janusz

Witam jakie macie zdanie o obecnym proteście Agrounii ??

Nie jestem za ani przeciw ale AU już samo w sobie jest hipokryzja

1. "premier Kowalczyk mówił żeby trzymać plony bo ceny będą wyższe" - od samego początku Panowania Kowalczyka cała Agrounia na czele z P. Michałem twierdzi i mówi że rządzącym nie wolno ufać, że Kowalczyk kłamie w zywe oczy, to co nagle im zaufali ?? Nagle się posłuchali?

2. Były do podpisania wysokie kontrakty można było pisać , to wiadomo Polski rolnik chciał więcej- tak sam też niestety podpisałem tylko połowe, ale nie biadole bo to mój błąd , moja wina, jak był urodzajny i dobrze płacący rok to nikt z nas nie zanosił do gminy-Państwa nadwyżek :)

3. Argument o stosowaniu niedozwolonych środków , to że niemają zabronione to nie znaczy ze je stosują , u nas na skup  do wsi przyjechała pszenica koło 10 grudnia i ma lepsze parametry od naszej krajowej dostarczonej w ten sam dzień- tak właściciel skupu wysłał do badania. Właściciel skupu mówi ze nigdy do grudnia nie kupił tak mało towaru, bo rolnicy nie chcieli sprzedawać

4 Argument o niskich kosztach na UA. A czym się różnią od naszych?? Przecież nikt tam ręcznie tego nie zbiera zeny praca fizyczna robiła różnice. Sami nieraz pokazują ze sprzęr od dilerów w Polsce jedzie na Ukraine to chyba nikt im taniej tego nie sprzedaje, a i przypominam oni nie maja dopłat z UE a się im opłaca produkować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...