Skocz do zawartości

Cena wiśni 2023


Gość keleris

Rekomendowane odpowiedzi

Gość znafca tematu
8 godzin temu, Gość spec napisał:

nie denerwuj sie zapłacą Ci w tym roku bo duzo towaru nie ma na poczatku beda testowali ceny a pozniej wystrzeli bo ich zagranica wykupi na spokojnie..juz im sie wroty zaczynaja powoli palić

Nie denerwuj się

Nie zapłacą bo siada popyt i nie sprzedadzą drogo kupionej wiśni

Będzie jak z malinami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zaplacisz
2 godziny temu, Gość znafca tematu napisał:

Nie denerwuj się

Nie zapłacą bo siada popyt i nie sprzedadzą drogo kupionej wiśni

Będzie jak z malinami

marzyciel wschodnia ściana wykupi do ostatniej pestki...widze ze teraz handlarzykom narracja sie zmieniła..wczesniej bylo za duzo teraz popytu nie ma..czlowieku nie zaklinaj zeczywistosci:) zycze ci powodzenia w kupnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość importer

md-macierzynski otwiera sie od 10 lipca ciekawe co on chce kupic..wczesna juz wyjezdza na wschod i poludnie a jak sie zacznie łutówka to nie wiem czy zdarzą cokolwiek kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marzyciel w gumofilcach
Godzinę temu, Gość importer napisał:

md-macierzynski otwiera sie od 10 lipca ciekawe co on chce kupic..wczesna juz wyjezdza na wschod i poludnie a jak sie zacznie łutówka to nie wiem czy zdarzą cokolwiek kupić

Zastanowiliscie się dlaczego wszyscy chcą u nas kupować????

Chyba nie...pozwólcie że was oswiecę

 

Bo u nich nie da się za te pieniądze wyprodukować....taniej zrobi to biały murzyn z Polski....on odwali czarna robotę a oni tylko spija śmietankę

 

Jesteśmy zwykłymi robolami....nawet rumun i Ukrainiec za te pieniądze nie wyprodukuje a wam się opłaci.

 

Wstaliśmy z kolan????

Wstyd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szachimat

a ja mam swoja otrzasarke jak nie zapłaca dobrych pieniedzy za deser czekam do samego końca i wypierd...im pestki na skup tyle beda mieli z wisni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżemik
58 minutes ago, Guest szachimat said:

a ja mam swoja otrzasarke jak nie zapłaca dobrych pieniedzy za deser czekam do samego końca i wypierd...im pestki na skup tyle beda mieli z wisni:)

A ja jak nie będzie ceny to zrobię sobie 100 ton dżemu i będę cały rok jadł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szachimat
Godzinę temu, Gość Dżemik napisał:

A ja jak nie będzie ceny to zrobię sobie 100 ton dżemu i będę cały rok jadł 

nieee no wam wysype pestki i wy zrobicie dzemix 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zielony4569

Ludzie co wy tu piszecie. Poziom tej dyskusji to totalne dno. Żadnych konkretów tylko wyzywanie. Każdy tylko przez internet potrafi wylać swoje zale. A cene poznamy pewnie w poniedziałek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość niebiesko czarny
31 minut temu, Gość Zielony4569 napisał:

Ludzie co wy tu piszecie. Poziom tej dyskusji to totalne dno. Żadnych konkretów tylko wyzywanie. Każdy tylko przez internet potrafi wylać swoje zale. A cene poznamy pewnie w poniedziałek 

Wyluzuj.to zabawna wymiana zdań

Rynek niedługo zweryfikuje kto ma rację;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lidl
Godzinę temu, Gość Zielony4569 napisał:

Ludzie co wy tu piszecie. Poziom tej dyskusji to totalne dno. Żadnych konkretów tylko wyzywanie. Każdy tylko przez internet potrafi wylać swoje zale. A cene poznamy pewnie w poniedziałek 

ale to ty chyba sprzedajesz swoj towar i ty ustalasz cene..?jak idziesz do sklepu to ty sprzedawcy mowisz za ile kupisz saletrzak..?czy na odwrót bo ja czegoś tu nie rozumiem.Oni mogą tylko i wyłacznie zaproponować cene a czy juz ty sprzedasz to decyzja nalezy do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zielony4569
2 godziny temu, Gość lidl napisał:

ale to ty chyba sprzedajesz swoj towar i ty ustalasz cene..?jak idziesz do sklepu to ty sprzedawcy mowisz za ile kupisz saletrzak..?czy na odwrót bo ja czegoś tu nie rozumiem.Oni mogą tylko i wyłacznie zaproponować cene a czy juz ty sprzedasz to decyzja nalezy do ciebie.

Doskonale rozumiesz tylko tutaj rżniesz cwaniaka. Rozumiem że jak jedziesz na skup złomu to też Ty ustalasz cenę za ile sprzedajesz. Człowieku obudź się jakie są realia bo chyba śnisz. Cenę możesz sobie ustalić w detalu na rynku a nie w skupie. Oczywiście to czy sprzedasz zależy od Ciebie, ale drugie wyjście to zostawić na drzewie bo co innego zrobisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nie oddam
2 godziny temu, Gość lidl napisał:

ale to ty chyba sprzedajesz swoj towar i ty ustalasz cene..?jak idziesz do sklepu to ty sprzedawcy mowisz za ile kupisz saletrzak..?czy na odwrót bo ja czegoś tu nie rozumiem.Oni mogą tylko i wyłacznie zaproponować cene a czy juz ty sprzedasz to decyzja nalezy do ciebie.

tez ma takie podejscie dlatego od 3 lat co roku w sierpniu 15 patelni jabcokow w sierpniu wysypuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2018 rok
13 minut temu, Gość nie oddam napisał:

tez ma takie podejscie dlatego od 3 lat co roku w sierpniu 15 patelni jabcokow w sierpniu wysypuje

Wtedy też nie oddaliśmy

Ani guzika jak w 39 :))))

Gumowxzyk to może sobie tu popisać i pogadać pod kościołem

A o poranku uszy po sobie i do zbierania bo koszta trza wycofać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ekonom
3 godziny temu, Gość 2018 rok napisał:

Wtedy też nie oddaliśmy

Ani guzika jak w 39 :))))

Gumowxzyk to może sobie tu popisać i pogadać pod kościołem

A o poranku uszy po sobie i do zbierania bo koszta trza wycofać

Gumofilcowi dasz 50gr więcej niz zarobi rwacz i będzie zapierd.. aż łepek będzie podskakiwał :)..bo on juz nie liczy ile włożył na jesień i wiosnę w środki ochrony roślin .ale co się dziwić jak gumiaki swoją edukacje zakończyli na 8 klasach szkoły podstawowej .. a tu gdzie jeszcze do technikum jak dopiero tam były podstawy ekonomi:)tak czy siak w tym roku zapłacą bo towaru nie ma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konkret
3 godziny temu, Gość Zielony4569 napisał:

Doskonale rozumiesz tylko tutaj rżniesz cwaniaka. Rozumiem że jak jedziesz na skup złomu to też Ty ustalasz cenę za ile sprzedajesz. Człowieku obudź się jakie są realia bo chyba śnisz. Cenę możesz sobie ustalić w detalu na rynku a nie w skupie. Oczywiście to czy sprzedasz zależy od Ciebie, ale drugie wyjście to zostawić na drzewie bo co innego zrobisz 

I tu się mylisz .. napewno nie zarobię ale tez nie stracę jak im pestki w sierpniu z otrzasarki wypierd.. na przemysł wszystko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 10 zł za za 5 kg
Godzinę temu, Gość cena 9pln napisał:

oooooo czesiu ... wyszedl z cena 2,7pln :)no to na kupuje...:)

Będzie taniej bo Łutówki opór

Drobna jest więc droga nie będzie

Kupimy i z pewnością nie przeplacimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość poczekaj jeszcze chwile:)9
24 minuty temu, Gość 10 zł za za 5 kg napisał:

Będzie taniej bo Łutówki opór

Drobna jest więc droga nie będzie

Kupimy i z pewnością nie przeplacimy

Powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trójkat

 było juz oporowo pozniej nie ma popytu a teraz drobna sie zaczyna...jeszcze masz troche czasu to wymyśl jeszcze coś..bardziej merytorycznego..moze kwadratowa albo prostopadła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Zielony4569

Uczciwie podchodząc do tematu wczesnej wiśni faktycznie jest mniej może nawet 50-60% ale na łutowke narzekać nie można normalny plon może trochę mniej bo ludzie nawozu nie sypali jak był drogi i teraz ta susza ale w  wielkopolskie wiśni jest i uważam że jak mają kupić w dobrej cenie to kupią i napisanie na forum że jest mało nic nie zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 10 zł za 5 kg
3 godziny temu, Gość trójkat napisał:

 było juz oporowo pozniej nie ma popytu a teraz drobna sie zaczyna...jeszcze masz troche czasu to wymyśl jeszcze coś..bardziej merytorycznego..moze kwadratowa albo prostopadła?

Po co?

Będzie tania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 10 zł za 5 kg
2 godziny temu, Gość Zielony4569 napisał:

Uczciwie podchodząc do tematu wczesnej wiśni faktycznie jest mniej może nawet 50-60% ale na łutowke narzekać nie można normalny plon może trochę mniej bo ludzie nawozu nie sypali jak był drogi i teraz ta susza ale w  wielkopolskie wiśni jest i uważam że jak mają kupić w dobrej cenie to kupią i napisanie na forum że jest mało nic nie zmieni :)

Żartujesz chyba

To w internecie na forum marzyciel w gumowcach ustala cena a nie ja na zakładzie,;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...