Skocz do zawartości

Cena wiśni 2023


Gość keleris

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość opr

nie wiem czy jest sens wogóle podejmować dyskusji o cenie wiśni w 2024r bo u mnie po zamiatane.a jak u was wyglada sytuacja z porzeczką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Suchy
3 godziny temu, Gość opr napisał:

nie wiem czy jest sens wogóle podejmować dyskusji o cenie wiśni w 2024r bo u mnie po zamiatane.a jak u was wyglada sytuacja z porzeczką?

U Ciebie pozamiatane , a w grojeckim u mnie klęska urodzaju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Szypki
2 godziny temu, Gość Suchy napisał:

U Ciebie pozamiatane , a w grojeckim u mnie klęska urodzaju. 

Kurde, już zbiory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin Zygmunt
2 godziny temu, Gość Suchy napisał:

U Ciebie pozamiatane , a w grojeckim u mnie klęska urodzaju. 

Grójeckie pomimo ogromu jabłek, wiśni produkuje dość mało. Oczywiście że za wcześnie dyskutować o cenie bo to świat ustala cenę a nie rozmowy na gorum internetowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adam
5 godzin temu, Gość Suchy napisał:

U Ciebie pozamiatane , a w grojeckim u mnie klęska urodzaju. 

Taa...widziałem tą klęskę urodzaju, jonagoldy się sypią na potęge i to po mimo braku uszkodzeń mrozowych, glostery, ligole pół na pół: u jednego opór u drugiego przerzuciły, nawet "pewniak" gala każdy mówi że jakoś miej pąka w tym roku, może szampion i golden w tym roku zrobią masę o ile nie spadną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

Niestety na lubelszczyźnie nie ma wiśni nawet na kompot dla siebie ,po śliwki na dżem wybierzemy się chyba do Warki  bo tam podobno będzie opòr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jan
14 godzin temu, Gość Andrzej napisał:

Niestety na lubelszczyźnie nie ma wiśni nawet na kompot dla siebie ,po śliwki na dżem wybierzemy się chyba do Warki  bo tam podobno będzie opòr

Absolutnie z panem się nie zgadzam.  Wiśnie są, nie zmarzły ale czy nie zleca to się okaże bo pogoda kiepska była na kwitnienie. 

Śliwy i jabłka również u mnie. Niektóre odmiany już dostały pierwszą dawkę przejeżdżania.

Pozdrawiam na Lubelszczyzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kono

u mnie na łutówce niby dużych  mrozów nie było ale jak teraz patrze to mam bardzo dużo żółtych nie zawiazanych owoców wiec myśle że opad w tym roku to bedzie rekordowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Wpw
2 godziny temu, Gość radosn napisał:

a u mnie wiśni full gałezie się uginają jeszcze w życiu nie miałem tyle zawiazków odmiana łatuwka.

Nowa odmiana łatuwka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem w tamtym roku że bedzie po 9pln tylko że mi sie lata popierdol....jeden pacient boki zrywał..to zobaczymy jak w tym po zrywa.O wiśni zapomnijcie...... 9pln to bedzie mocno promocyjna cena pod warunkiem jak ktoś ma towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Realista
6 godzin temu, Gość olo napisał:

pisałem w tamtym roku że bedzie po 9pln tylko że mi sie lata popierdol....jeden pacient boki zrywał..to zobaczymy jak w tym po zrywa.O wiśni zapomnijcie...... 9pln to bedzie mocno promocyjna cena pod warunkiem jak ktoś ma towar.

I co to da że dadzą 9 zł czy przybędzie od tego wiśni?Polska to nie jedyny kraj który produkuje wiśnie także proponuję zejść na ziemię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Realista napisał:

I co to da że dadzą 9 zł czy przybędzie od tego wiśni?Polska to nie jedyny kraj który produkuje wiśnie także proponuję zejść na ziemię 

kolego są takie definicje jak popyt i podaż ekonomia sie kłania nie kupisz ty zapłaci ktoś inny i towar wezmie proste jak j**ani..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Realista 2
11 godzin temu, Gość Realista napisał:

I co to da że dadzą 9 zł czy przybędzie od tego wiśni?Polska to nie jedyny kraj który produkuje wiśnie także proponuję zejść na ziemię 

Trochę może przybyć ale niedużo 

9zl nie wiem czy realne mimo wszystko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za porzeczke zaplacili ponad 8 pln co porzeczki bylo...to uwazasz ze za wisnie nie zaplaca w tym roku jak jej nie ma...?wcale sie nie zdziwie ja cena bedzie dwucyfrowa jak czeresnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukraine wymroziło serbie też wegry w pędzel też dostałyo zachodnia czesci europy  w tym Polska  o ruskich nie wspomne bo tam ostatnio bylo -8 stopni jedynie co dobrze rokuje to Turcja ale z tamtad wszystko poleci do ruskich bo tam maja ssanie w tym roku bo tam wisni nie budu:)więc  przetrwórnie sa w tym sezonie w szczerej d*pie i wisnie beda kupowali na sztuki jak kiedys czeresnie na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnowidz
3 godziny temu, Gość koo napisał:

ukraine wymroziło serbie też wegry w pędzel też dostałyo zachodnia czesci europy  w tym Polska  o ruskich nie wspomne bo tam ostatnio bylo -8 stopni jedynie co dobrze rokuje to Turcja ale z tamtad wszystko poleci do ruskich bo tam maja ssanie w tym roku bo tam wisni nie budu:)więc  przetrwórnie sa w tym sezonie w szczerej d*pie i wisnie beda kupowali na sztuki jak kiedys czeresnie na rynku

Słusznie kolega wyjaśnił, kto śledził mapy pogodowe Europy i Azji, ten wie co się szykuje.Dziwne, że media milczą  o przymrozkach poza granicami Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...