Skocz do zawartości

Brak pąków


Gość realista

Rekomendowane odpowiedzi

Ligol mocno przerzucił, Prince podobnie, a przerzedzanie było. Jabłka nie zabraknie ale rekordów nie będzie. Ps. pamiętam czasy gdzie 2 mln ton w 2000 roku to była klęska urodzaju... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • A_2 changed the title to Brak pąków
Gość Sandomierz
Godzinę temu, Gość Damian napisał:

Potwierdzam idared eliza prins slabu u mnie mimo przerzedzania w ubiegłym roku. Sandomierz 

Sandomierz to w tym roku kasy złapie za towar. Kupcy jeżdżą i proszą się o jsblko za wagę. Idared juz 1.6 waga.  Prync podobnie.  Red delicious nawet 2zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nina punka
W dniu 24.04.2023 o 15:25, Gość Japko napisał:

Jak wy rzeczywiście nie macie punka na drzewach to chyba coś źle zrobiliście, jak nie będzie jakiegoś kataklizmu to na 90% kwater będzie normalny zbiór 

Nie będzie normalny

Braknie jak co roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie można się śmiać, sam się tydzień temu śmiałem. U mnie i na m9 i m26, w zeszłym roku nawożone normalnie nie tak jak spora część odpuściła azot posypowo, program etefonowy zrobiony, cały sezon normalne nawożenie w liść, przerzedzanie- większość w kwitnienie. I tak- prince jonagold, ligol na mocniejszej niż m9, mam też 2 rządki,starego idareda chyba na a2- te odmiany słabo, a idared będzie kwitł na mityczne zielono. Gale Shampiony Goldeny- jak co roku, raz przerzedzić nie wystarczy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość analityk Ernest
16 godzin temu, Lel napisał:

Ogólnie można się śmiać, sam się tydzień temu śmiałem. U mnie i na m9 i m26, w zeszłym roku nawożone normalnie nie tak jak spora część odpuściła azot posypowo, program etefonowy zrobiony, cały sezon normalne nawożenie w liść, przerzedzanie- większość w kwitnienie. I tak- prince jonagold, ligol na mocniejszej niż m9, mam też 2 rządki,starego idareda chyba na a2- te odmiany słabo, a idared będzie kwitł na mityczne zielono. Gale Shampiony Goldeny- jak co roku, raz przerzedzić nie wystarczy

 

No mówię,że znowu przybraknie w czerwcu

180 tys ha jabłoni i braknie jak byk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość analityk Ernest napisał:

No mówię,że znowu przybraknie w czerwcu

180 tys ha jabłoni i braknie jak byk

Einstein, idź się wypowiadać o zbiorach w temacie przemysłu a nie zapąkowania.

Kto wie co robi ten wyciągnie z tego tonaż 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość analityk Ernest
4 godziny temu, Lel napisał:

Einstein, idź się wypowiadać o zbiorach w temacie przemysłu a nie zapąkowania.

Kto wie co robi ten wyciągnie z tego tonaż 

Jest masa jest kasa wujku dobra rada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość analityk Ernest napisał:

Jest masa jest kasa wujku dobra rada

Tez jest to dla mnie chore, ale biorąc pod uwagę ze u dużej grupy ludzi "deser" i tak idzie na przemysł, jeszcze 3-4 miesiące temu nawet empire itp. to niestety stwierdzenie jest komiczne ale aktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość analityk Ernest
6 godzin temu, Lel napisał:

Tez jest to dla mnie chore, ale biorąc pod uwagę ze u dużej grupy ludzi "deser" i tak idzie na przemysł, jeszcze 3-4 miesiące temu nawet empire itp. to niestety stwierdzenie jest komiczne ale aktualne

Empire jest tańszy od idareda

Ta odmiana miała sens gdy na wschód szedł towar

Teraz pierwsza jest do kasacji

Niestety dlatego bogaci będą jeszcze bogatsi a biedni jeszcze biedniejsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik z wgr
W dniu 28.04.2023 o 18:24, Lel napisał:

Ogólnie można się śmiać, sam się tydzień temu śmiałem. U mnie i na m9 i m26, w zeszłym roku nawożone normalnie nie tak jak spora część odpuściła azot posypowo, program etefonowy zrobiony, cały sezon normalne nawożenie w liść, przerzedzanie- większość w kwitnienie. I tak- prince jonagold, ligol na mocniejszej niż m9, mam też 2 rządki,starego idareda chyba na a2- te odmiany słabo, a idared będzie kwitł na mityczne zielono. Gale Shampiony Goldeny- jak co roku, raz przerzedzić nie wystarczy

 

Gdybyś tak da prawdę zrobił napewno pąków być miał dużo a tu wygląda że dużo gadasz a nic nie zrobiłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadek mróz
12 godzin temu, Gość Mruz napisał:

To co dziś w końcu coś przymrozi czy niespecjalnie? Nawodnienie naszykowane?

Strachy na lachy

W tym roku nie ma pąka więc przymrozków też nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mruz
4 hours ago, Guest dziadek mróz said:

Strachy na lachy

W tym roku nie ma pąka więc przymrozków też nie będzie

Zgadza się, d*pa nie mróz, szkoda wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...