Skocz do zawartości

Parch 2023


Gość Jarosław

Rekomendowane odpowiedzi

Gość prof grzyb
51 minut temu, Michał S napisał:

Nie zgodzę się bo to tak naprawdę to chodzi o 2- 3 zabiegi więcej w sezonie .

A nawet nie więcej.   ja np. zagęściłem zabiegi i mam czysto.a sąsiedzi pryskają teraz 2x więcej jak ja i suma sumarum mnie wyjdzie ochrona roczna taniej .

Nie zgodzę się z twoją niezgoda ;)

Bo nie mówię o zmniejszenie liczby zabiegów wiosna tylko o tym ,że jeśli mamy do czynienia z mniejszą presją parcha bo 1 0 dni nie pada to zamiast Delanu można dać coś tańszego

Też zagęszczam zabiegi wiosna by w czerwcu szukać oszczędności

Kwiecień i maj to nie czas na oszczędności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja pryskałem co 4-5 dni Delanem i parch się pojawił na idarecie i ligolu. Nie ma tragedii, ale nie spodziewałem się takiego porażenia. Przez ostatnie kilka lat parcha praktycznie 0. W tym roku też starałem się pryskać rano, bo noce zimne i nic to nie dało, rano dla odmiany spory wiatr zawsze. Dodatkowo 2x Score i też nic nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hobbysta
1 godzinę temu, piotrek197704 napisał:

ja pryskałem co 4-5 dni Delanem i parch się pojawił na idarecie i ligolu. Nie ma tragedii, ale nie spodziewałem się takiego porażenia. Przez ostatnie kilka lat parcha praktycznie 0. W tym roku też starałem się pryskać rano, bo noce zimne i nic to nie dało, rano dla odmiany spory wiatr zawsze. Dodatkowo 2x Score i też nic nie pomogło.

Przecież to hobby dla ciebie

Niech się martwią ci co z tego żyją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gratulacja dla hobysty
6 godzin temu, Gość hobbysta napisał:

Przecież to hobby dla ciebie

Niech się martwią ci co z tego żyją

Ale dobrze powiedziane!!!Złapałeś pana Piotra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...