Skocz do zawartości

Kapusta Pekińska - ceny


Gość jan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Pany jak pekina teraz płaci? Jak z zajściem w poszczególnych regionach. W mazowieckim 1,5 zl bez opakowania ale z zajściem nie ma szału. Piszcie lokalizację i ceny i zejście

A ty podałeś swoją lokalizację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam region-mazowieckie. Ktoś chyba czytać ze zrozumieniem nie potrafi. Rolnik to chyba taki typ człowieka ze nie potrafi sie zjednoczyć i dbać wspólnie o branżę. Abym miał lepiej jak "somsiad". k**wa ale to głupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • 4 weeks later...
Gość Roman kapusciarz

Witam szacowne grono. Co taka cisza na forum, pewnie każdy pekina szykuje. Jak zejście i ceny??? Mazowieckie 1,6 na gotowo sie podaje. Słyszałem ze w Sieradzu wszystko czarne w środku-tak kupcy mówią. Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pekin Sieradz

W mazowieckim zawsze najdrożej... A w tamtym tygodniu byłem na broniszach to najładniejszy Pekin 1.5 zł w kartonie i niżej. Łeczyczkie torebeczki to nawet na zetke można było kupić i towaru naprawdę było sporo. Nie wiem czemu takie głupoty piszecie z tym czarnym Pekinem na Sieradzu tym bardziej, że w tym roku pogoda dopisała i prawie wszyscy mają zdrowy czysty towar. U nas cena na skupach to 1zl, tylko że zejście mizerne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

To fakt, ze pekińska często w mazowieckim jest droższa niż w zagłębiach średnio 10-20 gr. To forum jest po to aby wymieniać się informacjami. No chyba ze handlarz sie tafi i sieje ferment. Kapusta idzie ale nie są to zadowalające ilości. Handel pekina dopiero po 15 stycznia rozkreci sie na dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie pekin z sieradza szybko sie skonczy za bardzo byl zalany na poczatku wrzesnia szybko zżółknął co znaczy ze sie udusil w lutym bedzie bialy po drugie na cene bedzie miala wplyw podaz a z pewnoscia pekina bylo mniej posadzone znam ilosci rozsad ktore byly zrobione byly duze spadki.... na sklepach nasion tez przekonacie sie na wiosne cierpliwosci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Ludzie k**wa opamietajcie się!!!! Jak można oddawać pekina za 1 zł!!!! Liczyć nie potraficie? Kto liczy koszty i zna podstawy ekonomii to szybko policzy, że wyprodukiwanie z robocizna to 90gr-1 zl za kg. To co wy k**wa za darmo robicie? Jak tak to sobie instytucje charytatywne otwórzcie a nie niszczycie całą produkcje w kraju. Biznesmeny ze słomą w butach i głowie zamiast mózgu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...