Skocz do zawartości

Kapusta Pekińska - ceny


Gość jan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Pany jak pekina teraz płaci? Jak z zajściem w poszczególnych regionach. W mazowieckim 1,5 zl bez opakowania ale z zajściem nie ma szału. Piszcie lokalizację i ceny i zejście

A ty podałeś swoją lokalizację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam region-mazowieckie. Ktoś chyba czytać ze zrozumieniem nie potrafi. Rolnik to chyba taki typ człowieka ze nie potrafi sie zjednoczyć i dbać wspólnie o branżę. Abym miał lepiej jak "somsiad". k**wa ale to głupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Roman kapusciarz

Witam szacowne grono. Co taka cisza na forum, pewnie każdy pekina szykuje. Jak zejście i ceny??? Mazowieckie 1,6 na gotowo sie podaje. Słyszałem ze w Sieradzu wszystko czarne w środku-tak kupcy mówią. Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pekin Sieradz

W mazowieckim zawsze najdrożej... A w tamtym tygodniu byłem na broniszach to najładniejszy Pekin 1.5 zł w kartonie i niżej. Łeczyczkie torebeczki to nawet na zetke można było kupić i towaru naprawdę było sporo. Nie wiem czemu takie głupoty piszecie z tym czarnym Pekinem na Sieradzu tym bardziej, że w tym roku pogoda dopisała i prawie wszyscy mają zdrowy czysty towar. U nas cena na skupach to 1zl, tylko że zejście mizerne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

To fakt, ze pekińska często w mazowieckim jest droższa niż w zagłębiach średnio 10-20 gr. To forum jest po to aby wymieniać się informacjami. No chyba ze handlarz sie tafi i sieje ferment. Kapusta idzie ale nie są to zadowalające ilości. Handel pekina dopiero po 15 stycznia rozkreci sie na dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie pekin z sieradza szybko sie skonczy za bardzo byl zalany na poczatku wrzesnia szybko zżółknął co znaczy ze sie udusil w lutym bedzie bialy po drugie na cene bedzie miala wplyw podaz a z pewnoscia pekina bylo mniej posadzone znam ilosci rozsad ktore byly zrobione byly duze spadki.... na sklepach nasion tez przekonacie sie na wiosne cierpliwosci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Łukasz

Ludzie k**wa opamietajcie się!!!! Jak można oddawać pekina za 1 zł!!!! Liczyć nie potraficie? Kto liczy koszty i zna podstawy ekonomii to szybko policzy, że wyprodukiwanie z robocizna to 90gr-1 zl za kg. To co wy k**wa za darmo robicie? Jak tak to sobie instytucje charytatywne otwórzcie a nie niszczycie całą produkcje w kraju. Biznesmeny ze słomą w butach i głowie zamiast mózgu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...