Skocz do zawartości

Kapusta Pekińska - ceny


Gość jan

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni rolnicy!!! Producenci!!!! Zainteresujcie się przez chwilę jaka jest koniunktura z handlu. Wyjdzcie z przechowalni i rozejrzyjcie sie. Popyt na kapustę jest coraz większy. Ceny rosną z dnia na dzień. W skali kraju kapusty jest co najmniej 40% mniej. Tyle było nasadzen ( dane z grup producentów rozsad) więc oczywiste jest że na ta porę to za dobry jakościowo towar to cena minimalna to 1,9- 2,2 na gotowo. Pozdrawiam i proszę o rozwagę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszenica 1050zl za tone to pekin po 1650zl darmocha cena za pekina powinna oscylować w minimum 2500zł za tonę ale Ruskich nie ma to te k? z marketów nie zapłacą, Ukraince leczą nas z pyrek po 300zł za tonę gdzie u nich w mrozy cena była 2500zł jesteśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc teraz Panowie odpowiedzcie  mi na jedno pytanie: o dzwoniłem dziś Pół Polski odnośnie pekinki. Dzwoniłem w rejony Proszowic Blaszek Leczyca i w mazowieckie też dzwoniłem i wszyscy płacą 1.3zl za sam towar. Chciałem 1.5 i mogę szykować to nikt się nie zgodził. Więc jak to jest że wy wszyscy na tym forum sprzedajecie po 2.2 na gotowo. ??Nawet giełda tyle nie placi...nie rozumiem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mam pytanie do was rolników. Odstawiałem towar do jednej z firm w okolicach Kalisza jestem rolnikiem ryczałtowym teraz firma wystawia mi fakturę i chce napisać wyższe ceny ale mniejszą ilość za kapustę czerwoną i pekińska co o tym sądzicie? Dla mnie nic się nie zmienia kwotowo wychodzi to samo ale cena jednostkowa jest wyższa od tej którą otrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Gość Xyz napisał:

Standardowe uciekanie od podatków, dla ciebie bez konsekwencji, często tak robią żeby ich marzą była mala

Przecież tu w podatku sie nic nie zmieni. Wartość zakupówa będzie taka sama. Raczej chodzi o stany magazynowe. Do tych już sie ktos moze przyczepić. Czadem chca wypisac mniej drożej ale często gesto wiecej taniej  żeby sie szt czy kg zgadzaly w komputerku.

Ogolnie dla rolnika to bez znaczenia dopoki nie zaczna pisać cytryn na RR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasciasz
7 godzin temu, Gość mati napisał:

2,8 na gotowo Błonie pod warunkiem że jest 12-14szt ładują głównie na Białarus

Daj do siebie jakiś namiar sprzedam Ci po 2zl za super towar.Mam 100ton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie kupię towar marketowy bez folii w sprzyniopalete kal. 0,7-2 kg kolor seledyn bez białych ogryzkow z dostawą pod Warszawę. Mi się już kończy towar A jeszcze bym pochandlowal 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
15 godzin temu, Gość Król pekinu napisał:

1.5zl na gotowo za bardzo ładny towar.

Ile?????Żart!!!!

 

15 godzin temu, Gość Król pekinu napisał:

1.5zl na gotowo za bardzo ładny towar.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...