Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Kapusta Pekińska - ceny


Gość jan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michal

życzę powodzeniia bo od 10 kwietnia już mi przysyłają towar z węgier i nie będzie droższy jak 2 zeta   ;) nie dodałeś kolego do którego roku chcesz go przetrzymać bo to też istotna kwestia bo o tensezon musisz spisać na straty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już dostaje informację ze od przyszłego tygodnia Węgier będzie nadawał się do importu

ano importujcie sobie i z chin. tylko nie miejcie zalu jak za 2 lata przyjdzie listopad a wy nie bedziecie mieli od kogo kupic w Polsce kapusty.

bo gracie wielkich handlarzy ale nie slyszalem zeby ktos wysylal nasza kapuste na węgry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miecio

ano importujcie sobie i z chin. tylko nie miejcie zalu jak za 2 lata przyjdzie listopad a wy nie bedziecie mieli od kogo kupic w Polsce kapusty.

bo gracie wielkich handlarzy ale nie slyszalem zeby ktos wysylal nasza kapuste na węgry

 

Ja go tam jesc nie muszę a kasę z niego chętnie przytule.

A swoją drogą to ciekawe czy jeździsz polskim traktorem czy zagranicznym jak żeś taki patriota i Straszysz ze nikt pekina uprawiał nie będzie to czy jak nie będziesz kupował Zetorow to będą je produkować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

No i co z tego że węgierski pekin, skoro jakością nie dorasta do pięt naszej pekince.

Podobna sytuacja ma się do pomidorów, i co z tego że holenderskie, tureckie .. jak nikt tego nie chce jeść, polskich pod względem jakości nie da sie zastapić.

Przykładów można mnożyć, a nasza rozmowa moim zdaniem powinna iść w kierunku, co zrobić, by poprawić marketing polskich płodów rolnych,
a tym samym wywołać "ssanie" na nasze produkty na rynkach zagranicznych. 

 

Polska dziś jest potentatem w produkcji pieczarki, o ile mnie pamięć nie myli jesteśmy 1 producentem w Europie, a trzecie miejsce na świecie,

podobnie możemy działać w tematyce jabłek, kapust, cebul, czosnku, ziemniaków .. naprawdę nie mamy się czego wstydzić, pod względem walorów smakowych,

większość naszych warzyw i owoców bije zachód na głowę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram wypowiedź poprzednika. Kupcie sobie pomidor pochodzenie Polskiego, a import w sklepie na daną chwilę. Tu nawet nie ma co porównywać jeśli chodzi o walory smakowe, zupełnie inne ligi. A co do tematu pekinki, gdzieś za nieco ponad 2tyg wjedzie krajowa pekina spod osłon

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Gość krystian

robi się wysyp cena spadają przed tygodniem podawałem po 1,50 teraz już nie ma kto dać 0,90 a mam jeszcze sporo trzeba będzie chyba dawać taniej co się stało jestem z Mazowsza u was też tak cienko inne rejony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Obserwator

robi się wysyp cena spadają przed tygodniem podawałem po 1,50 teraz już nie ma kto dać 0,90 a mam jeszcze sporo trzeba będzie chyba dawać taniej co się stało jestem z Mazowsza u was też tak cienko inne rejony?

 

Chyba z zawad ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...