Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Kapusta Pekińska - ceny


Gość jan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rolnik
14 godzin temu, Gość Janusz napisał:

Jak sytuacja w handlu z pekinem.Cos przyslablo zejście czy mi się tylko wydaje?Jak ceny?

Idzie ostro cały czas. 4,20 z kartonem. Mazowsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gospodarz
3 godziny temu, Hub napisał:

Kolego w snach to miałem nawet po 6😋😋😋 tu małopolska w zeszłym tyg 2.7 placili

"PŁACILI " to ty sprzedajesz i ty proponujesz cenę  ale jak nie umiecie sie cenić to już tylko radość kupca, jak cena w exporcie minimalna jest 3.6- 3.8 z kartonem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość henio.

Nie dajcie sobą manipulować.   Ten wpis po 2,5zł ale nie chce ujawnić skąd jest to handlarz. Pekin jest od 3,5 wzwyż . Zależy od towaru i klienta. Trzymać ceny bo będziemy chodzić bez butów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Centrum
9 godzin temu, Gość Gutek napisał:

W ciągu 3-4 tygodni pewne gospodarstwa z tych mniejszych skończą towar i dopiero się zacznie cena 

Żebyś się nie zdziwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość handlowiec
W dniu 22.01.2024 o 20:08, Gość Rolnik231 napisał:

U mnie dalej 2.5zl na gotowo.Zdrowy ładny towar.

już ja się w tym tygodniu naglądałem tych zdrowych towarów, jak cena niska do zdrowy tylko z zewnątrz a środek cały czarny a jak nie czarny to 5na10sztuk trafionych dajcie spokój po co to sprzątać jak później nie ma komu tego podać, przejechałem pół Polski i tak naprawdę od Kalisza 3-4 producentów ma dobry towar do handlu na sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zenek
Godzinę temu, Gość handlowiec napisał:

już ja się w tym tygodniu naglądałem tych zdrowych towarów, jak cena niska do zdrowy tylko z zewnątrz a środek cały czarny a jak nie czarny to 5na10sztuk trafionych dajcie spokój po co to sprzątać jak później nie ma komu tego podać, przejechałem pół Polski i tak naprawdę od Kalisza 3-4 producentów ma dobry towar do handlu na sieci

Ile płacisz za zdrowego pekina ma gotowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Centrum
W dniu 29.01.2024 o 17:07, Gość Świętokrzyskie napisał:

Cisza spokój zastój dół?

 

Ceny się ustabilizowały i tak pewnie narazie będzie ...Centrum kraju obecnie podaje po 3.4zl sam towar. Zejście cały czas jest jeżeli chodzi o ładny towar ale 2 tyg temu było lepiej co do zamówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek

Pekin staje, miało być drożej a tu nie ma komu robić, kapusta biała, wloska, czerwona to samo Kołodziejczyk zamiast pilnować marketów to na granicy z Ukrainą cukru pilnuje idiotyzm, cukier za miliony jest a on jak zwykle tematu zastępczego szuka, z drugiej strony wjechało kilkaset tirów z hiszpańską i włoską sałatą lodową oraz kapustą stożkową jak to leciało "Na, straży twoich spraw stać będę..." ile z tego nam zostanie  "świński ryj🐽"? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Świętokrzyskie

Ale ciężko by było żeby styczen- luty się 4-5zł utrzymało.

(brakło by nasion na nasadzenia, kto nie wsadził wrócił by podwójnie!)

A co do zejścia to ferie i chyba co rok tak jest z tendencją spadkową , giełdy umierają markety powstają. Cena koło 3 zł nie ma co marudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...