Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka 2017 - Notowania


Gość Bajkopisarz

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o obróbkę wybieram Galę jeżeli chodzi o smak wybieram denara... Ale chyba mnie nie zrozumiałeś chodzi mi o wyprodukowanie i zapakowane towaru jak należy a więc jeżeli umawiam się że ma być 50 + to ma być 50 + a nie bo mi sortownik przepchal i wpadly mi 3,5+ jeżeli ma być ładnie przygotowany to nie ma być śmieci w workach czyli po pekane parchate przerosniete perzem odrzucamy... Nie mówię tutaj o wszystkich bo bardzo dużo osób robi towar ekstraklasa ale przez tych nie licznych psujemy sobie zbyt bo przyjechał Rumun obejrzał towar zapłacił a to bach naladuheny mu tego gorszego od sąsiada drugi raz już nie wróci... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Guest Jasnowic said:

Zero zejscia na pyre nie chce prorokowac ale zaraz ceny poleca 

NIe prorokuj za dużo w takim razie. Zejście siadło między świetami bo wszyscy się nakupili przed i handlowcy teraz są na urlopie.

Ruszy po nowym roku, 3 królach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Gość konsument napisał:

Będzie to samo co z cebulą .Po nowym roku wielkopolska otworzy swoje magazyny bo wszyscy trzymają na lepszą cenę, i oby się nie przeliczli???

A co się stało z Cebulą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym widzieć co z tą cebula z tego co wiem to rybitwy ok 1. 8-2zl kg za kapustę płacą 35zl 25kg ziemniaki po świętach żółty 15.16 zł worek płacone gala 1.2kg w szytym worku i wszystko pomału myślę że w górę ktoś chciałby niskich cen ale tonie wtym roku gospodarczym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Młody rolnik

To że orza to nie znaczy że pod ziemniaki a co to zbóż jarych nie wolno siać? Nikt nie wie co się wydarzy a takie gadanie że po nowym roku po 50 czy 30gr będą to tylko handlarze mówią bo nie mogą się pogodzić że rolnik w tym sezonie stawia warunki ale taki rok jak obecny to jest raz na 5 lat więc póki można to trzeba wyciągać ile się da bo dzisiaj każdy handlarz mówi ładnie opus troche cena bo nic z tego nie mam a rolnik za 3 czy 4zl za 15kg to coś ma ż tego? I wtedy handlarz się śmieją taki rok nic nie poradzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...