Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Przemysłowych 2017


Gość Mazowieckie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 817
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to skąd takie podniecenie cenami przemysłu ?  nikt nie pyta ile eksport każdy ile przemysl płaci......produkujecie przemysl czy deser ? jak nie ma przemysłu to nie ma po co w takim razie ciągle pytać po ile jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to skąd takie podniecenie cenami przemysłu ? nikt nie pyta ile eksport każdy ile przemysl płaci......produkujecie przemysl czy deser ? jak nie ma przemysłu to nie ma po co w takim razie ciągle pytać po ile jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Zosia Samosia

 

to skąd takie podniecenie cenami przemysłu ? nikt nie pyta ile eksport każdy ile przemysl płaci......produkujecie przemysl czy deser ? jak nie ma przemysłu to nie ma po co w takim razie ciągle pytać po ile jest

 

Każdy pyta ile przemysł płaci a nie export, bo tytuł wątku brzmi "Ceny przemysłu". Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem. A ja się podniecam cenami przemysłu, bo w tym roku sam przemysł mam z przyczyn ode mnie niezależnych. Tak, wyprodukowałam "przemysł a nie deser" i nie jest to dla mnie żadna ujma. Jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia na temat cen przemysłu ani nie interesuje cię to, to wystarczy tu nie wchodzić i nie zaśmiecać forum. Od cen jabłek innych przemysł jest inny wątek na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

wiem jaki jest tytuł wątku, niunas tylko taki że watek o jabłkach deserowych jest mniej oblegany jak o przemysłowych. Jeszcze moze być taka sytuacja że przemysł bedzie po 0,80 a idared z KA po 1,20 0d 7, różne już cuda widziałem, wtedy sporo osób nie bedzie rwało tylko sypało jak ktoś ma sad średniej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Miękkie serce twarda d*pa jak było 18 gr w tamtym sezonie to się nikt tak nie przejmował sadownikami jak teraz biednymi przetwórniamu

A ty ile dawałes pracownikowi za godzinę pracy ??? w ub.roku ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie waga to cena jak nie cena to termin albo ... nie debatujcie tak nad tymi cenami bo i tak wam to nic nie da co najwyżej śmiech u ludzi na poziomie .

Edytowane przez IGRiT
Usunięto inwektywy. Ludzie na poziomie dyskutują na poziomie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...