Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Przemysłowych 2017


Gość Mazowieckie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 817
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

 ......jak chcecie wyrwać to dawajcie teraz 1,20 zł po  później nie będzie.Pozdrawiam dojcze!!!!

 

 

było pryskać na grzyba to byś teraz nie musiał ... w temacie o przemyśle którego podobnoe nie ma wogóle.......

Edytowane przez IGRiT
Usunięto obraźliwe fragmenty. Proszę trzymać się tematu bez obraźliwych tesktów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla pseudo ..., nie normalnych kupców. Ci pierwsi za 5 gr by ..., najlepiej płacili po 3 miesiącach i robili problemy ze nie zabieraja np eksportu jak tanieje. No chyba ze schodzimy z ceny

Edytowane przez IGRiT
Usunięto obraźliwe fragmenty. Proszę trzymać się tematu bez obraźliwych tesktów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ci na skupie za przemysł płaci po trzech miesiącach ? chyba coś z głową masz.......co pseudo sadownik by zrobił za 5 gr na kilu to nie będe pisał. Nie masz przemysłu to idz do tematu o tytule cena jabłek eksportowych i tam pytaj o cene a nie tu bijecie piane o cene za towar którego rzekomo nikt nie ma.Ale jak sie deserowego na eksport ma 30 % reszta to gruz to cóż trzeba skamleć dobre i trzy grosze ........ łódzkie 85 gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na to forum aby się pośmiać z tych chłopków ale wy macie mentalność biznesmeny haha dobrze ze tylko w polu siedzicie nie pokazujcie się nigdzie indziej bo wstyd a taniej jak 1,5 nie sprzedajcie lepiej niech wam zgnije ha ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na to forum aby się pośmiać z tych chłopków ale wy macie mentalność biznesmeny haha dobrze ze tylko w polu siedzicie nie pokazujcie się nigdzie indziej bo wstyd a taniej jak 1,5 nie sprzedajcie lepiej niech wam zgnije ha ha ha

jak masz pisać takie głupoty to lepiej sie nie udzielaj, widać Ty siedzisz w domu skoro wchodzisz na forum żeby się pośmiać, najwidoczniej nie masz własnego życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SkupczykiPłacza

Przeciez oczywiście, że 90gr to dobra cena, nawet bardzo dobra jak za odpad produkcyjny. Ja osobiście zbieram za te pieniadze i to od razu po zerwaniu bo jak ma mi zgnić 5tysi z odmiany to ja mam rawnie i zbieranie gratis,mi ta cena odpowiada, jak bedzie drożej to się będę cieszył. Taka mentalność, ale jeśli komuś nie odpowiada to moze siedziec na forum i pisac, że chcią po 1,2. Nikt nikomu tego nie zabroni. A po 90 w łódzkim płaci janfruit- to nie żadna reklama, po prostu był u mnie samochód we wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość123456

Innych lat cena o tej porze była prawie o połowę mniejsza i tak każdy sypał,a teraz dostając 90 gr na rękę czego chcieć więcej? A do tych co nie sprzedadzą niżej niz 1,20 zł - za rok nie wysypiesz niżej niż 0,15gr?  :D  :D  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...