Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Export 2017/2018


Gość Sadownik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość japcorZ
Godzinę temu, Gość GRUBASEK napisał:

PANOWIE CO DO ILOŚCI JABŁEK TO NA MOJE OKO TO JEST ICH NIE ZAWIELE.MÓWIMY O DOBREJ JAKOŚCI.U MNIE NA WIOSCE ZOSTAŁEM TYLKO JA

no to Grubo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TradeCenter

Idared 1.5 z kartonem i kasa odrazu. Nie ma problemu żeby kupić. Jabłka nie jest mało. Powiedziałabym że za duzo. Te ceny i całe zamieszanie to robi ta giełda i fora. W rzeczywistości wygląda to trochę inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GRUBASEK

ZGADZA SIĘ ZE JABŁKA  PEWNIE COŚ JESZCZE JEST.TYLKO JAKA JAKOŚĆ.JA TEŻ WIDZĘ ŻE NA TYM  FORUM LUDZIE BARDZO SIĘ NAKRĘCAJĄ I CO NIEKTÓRZY WYPISUJĄ BZDURY.OKOLICE SANDOMIERZA CENY OD 1.6 DO 2.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik
7 godzin temu, Gość TradeCenter napisał:

Idared 1.5 z kartonem i kasa odrazu. Nie ma problemu żeby kupić. Jabłka nie jest mało. Powiedziałabym że za duzo. Te ceny i całe zamieszanie to robi ta giełda i fora. W rzeczywistości wygląda to trochę inaczej. 

???? chciałbyś!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sad1

No Masz rację. Kupcy troche zaniżają na forum ceny. W rzeczywistości za niektóre odmiany co piszą na forum można wziąść nawet 20gr więcej za dobrej jakości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość TradeCenter napisał:

Idared 1.5 z kartonem i kasa odrazu. Nie ma problemu żeby kupić. Jabłka nie jest mało. Powiedziałabym że za duzo. Te ceny i całe zamieszanie to robi ta giełda i fora. W rzeczywistości wygląda to trochę inaczej. 

Z Idaredem to prawda bo nikt tego nie chce (czytaj Rosja). W przyszlym roku przy normalnej produkcji to bedzie prawie za darmo. W ogole producenci Idareda i mentalnosci produkcyjnej wschodniej nie pociągną za dlugo... Jonagold 1.9, Szampion 2, Golden 2.1, Gala prazkowana 2.2 Prince 2.2. Ceny na sortowanie. Na Zachodzie okolo 1 euro na sortowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik
8 hours ago, Gość TradeCenter said:

Idared 1.5 z kartonem i kasa odrazu. Nie ma problemu żeby kupić. Jabłka nie jest mało. Powiedziałabym że za duzo. Te ceny i całe zamieszanie to robi ta giełda i fora. W rzeczywistości wygląda to trochę inaczej. 

Jakie zamieszanie?, nie pasuje niezależny portal bo sadownicy mogą podyskutować o cenach, wymieniać opinie, podzwonić o ceny. Ja rok temu sporo sprzedałem przez igrit. A  ty chciałbyś przyjechać do Sadownika, powiedzieć swoją jedyną słuszną cenę i jeszcze chłop po nogach powinien cię całować. Ceny rosną idared 1.6 zl

Edytowane przez ipboard
Usunięto inwektywę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek

No kupuj po 1.5 idareda z karton em ale ze zwykłej chłodni. KA 1.6 gotoweczka za same jabłko i nie ma problemu sprzedać

Ładnego jabłka jest Juz nie wiele w porównaniu do ostatnich lat. Cena spadnie dopiero w drugiej połowie czerwca. Do tego czasu może wzrośnie. Zachód pusty, np niemcy mają już końcówkę. Zamiast się cieszyć wszyscy ze cena wysoka to widzę tu pianę tocza. Śmiać mi się  chce. Ten kto się zna na handlu wie ze im wyższa cena tym się lepiej handluje. Ale nie,lepiej pokazywać zazdrość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość piotrek

Bo popyt jest średni a ludzie zaczynają pomału otwierać. Nie u kazdego jabłko dobrze lezy. Loteria u jednego jest ok u drugiego odchodzi 20 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Rozczarowany napisał:

Już spadła cena bo mi dziś dają za goldena 1,6 a było 1,8!

zaczyna brakować jabłek i dlatego exporterzy rozpowiadają  plotki ze  cena spadła  i liczą na to ze sadownicy się przestraszą  ze jabłka będą  tanieć i zaczną sprzedawać :D:P:D , ale w tym roku taki numer wam się nie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty myślisz że jaka będzie cena za jabłko i kto za tyle w sklepie to kupi ?  masz cene 1,90 za nie które odmiany i czekasz nie wiem na co. Cena nie wzrośnie nie wiadomo ile  czy ci sie to podoba czy nie. Ale trzymaj dalej najlepiej do czerwca. Wyjmiesz jabłko z korkiem i wysypiesz na taśme połowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sfrustrowany

Wygrany ten co w tym roku z drzewa sprzedał bez żadnych kosztów taka prawda za goldena na jesieni dawali 2 zł a człowiek głupi i trzyma nie wiem na co a za prąd 6 tys przychodzi to samo i z przemysłem tez trzymałem i umoczyłem dziękuje za te dotatctwa wasze koledzy w przyszłym sezonie sam podejmie decyzje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blabla

Znałem jednego co to jak te grady były to też princea za 1,7 nie chciał dać bo zdrożeje, później w czerwcu dwie komory sypał na przemysł, bo nikt już jabłek nie chciał. 

 

Jabłko nie dojdzie do 3zł, chyba, że może jakaś gala czy inny wynalazek, ligol, szampion, idared itp nie ma szans. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojtas

Spokojnie, nie panikujcie 3 zł nawet za idareda bedzie.. Trzymać narazie nie otwierać, Te ceny co teraz mamy, są śmieszne!! Ja jeszcze się wstrzymuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...