Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Export 2017/2018


Gość Sadownik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koledzy a gdzie tego Idareta wysyłają? Bo chyba na wschod nie idzie. Zachod w tym sezonie bierze sporo ale chyba nie Idareta? Rumuny biora ale nie chca dac ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idared w tym roku idzie od Białorusi,  przez Rumunię aż po Niemcy. Jak brakuje tego co się lubi to kupuje się co jest.  A że idareda dużo nie ma to i cena podskoczyla. Na 2zl pewnie się zatrzyma jak i reszta odmian. Czas pokaże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Pan Maciej
3 hours ago, Guest Nie jest zle ale czekam said:

ja Słyszałem ze za idared już dają 2,20 Warka okolice 

Tak.Po swietach bede idared po 3zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ojciec Dyrektor
2 godziny temu, Gość Pan Maciej napisał:

Tak.Po swietach bede idared po 3zl.

Moze byc i po 5 zl co z tego jak wiekszosc i tak zamiast kase dobrze zainwestowac to ja utopi w gospodarce. Jak patrze na tych byznesmenow w new hollandach to smiac mi sie chce...lepiej noce spedzac z mlodymi kobietami a nie w kabinie ciagnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Waldek
3 godziny temu, Gość tomek napisał:

Casanova z koziej wólki sie odezwał hehehehhehe. Idared u rzetelnych firm 1,9 kasa od ręki

Trumna jest dziurawa i tam $ nie pomoga, ciesz sie zyciem i bierz z niego jak najwiecej bo nie sama praca czlowiek zyje. 2 zl za iderada juz proponuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek

Żal czytać to forum... Burastwo w czystej postaci ze strony sadowników, jak i handlowców. Ludzie ogarnijcie się!!! Proroctwa zostawcie dla siebie. Piszcie tylko cenę i miejscowość, bo tych wywodów nie da się czytać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Solidny
10 godzin temu, Gość Jarek napisał:

ja sprzedałem po 1,5 za wagę w skrzyni, zwykła chłodnia, słabo już było z jakością

To po co trzymałeś do tej pory? Liczyłeś na 2.5 za towar z chłodni? Jak sie nie ma jakości to się sypie na przemysł. Dobrą cenę można osiągnąć tylko za towar wysokiej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Jarek
9 godzin temu, Gość Solidny napisał:

To po co trzymałeś do tej pory? Liczyłeś na 2.5 za towar z chłodni? Jak sie nie ma jakości to się sypie na przemysł. Dobrą cenę można osiągnąć tylko za towar wysokiej jakości.

Ale ja nie narzekam, jestem bardzo zadowolony, dostałem za każdy kg w skrzyni, łącznie ze zgniłkami i przemysłem, nie jeden z towar z KA po freshu po przesortowaniu mu tyle na czysto wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sadownik z marszalkowskiej

Szanowni Państwo

nie widze powodu by podniecac sie cena...bo nikt z was nie podaje ile faktycznie wam wyszlo za kg owocow

kazdy podaje tylko cene za baltone,lux towar

 

aw skrzyni sa jeszcze drobne i przemysl,cos zgnilo i wyparowalo....a do tego ktos to musi przygotowac,przewiezc itp itd

i Z TYCH 2,2 I TAK ZOSTANIE 1,5 yo takie sa fakty...a Wasze ceny nijak sie maja do rzeczywistosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Święta i po świętach

Po staremu, idared 1.8 , ligol 1.8-1.9 , gloster 1.5-1.6 , rubinstar 1.8, czempion 2 zł. Ceny na sortownie z grup z pewną płatnością i uczciwym sortowaniem. Tak więc, bez większych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert

a na co liczyliście że w trzy dni cena nagle skoczy ? heh teraz to powodzenia ciepło sie robi nie jeden na taśme wywali jakość jest lipna jeszcze sie nie zdziwie jak spadną ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny kosmiczne macie panowie sądowniczy. Powiem wam tylko tyle ruszają kontrolę na wasze magazyny wykazy oprysków będą mocno kontrolowane. Przekroczenia są potężne. W końcu za biorą się za was bo jesteście nie uczciwi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...