Skocz do zawartości

Odszkodowania Przymrozkowe


Gość milka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie, Panie

Proszę o wypowiedzenie się w sprawie ubezpieczenia sadu od gradobicia.Czy te ubezpieczenia będą zaliczane do górnej stawki odszkodowania? Drugie pytanie to w przypadku gdy podpisałem umowę pomiedzy jedna data wystąpienia szkody, a drugim terminem to zostanie to zaliczone? Tzn na protokole były podane dwie daty kwietniowa i z maja. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie, Panie

Proszę o wypowiedzenie się w sprawie ubezpieczenia sadu od gradobicia.Czy te ubezpieczenia będą zaliczane do górnej stawki odszkodowania? Drugie pytanie to w przypadku gdy podpisałem umowę pomiedzy jedna data wystąpienia szkody, a drugim terminem to zostanie to zaliczone? Tzn na protokole były podane dwie daty kwietniowa i z maja. Dzięki

mi to w agencji mówili że wystarczy jak jest min 50% upraw w gospodarstwie ubezpieczonych, ode mnie to skierowali sobie polisy z 2016 roku bo wychodziła 30.05.17 i z 2017 kserowali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinna przyjść góra na początku października druga komisja i ocenić czy faktycznie ci biedni i wiecznie pokrzywdzeni sadownicy mają faktycznie straty na poziomie minimum 70% bo każdy wie jak jest faktycznie, drzewa się wywalają bo jabłek do oporu, reasumując 10-20% osób które złożyło te wnioski faktycznie ma mało jabłek ale to też nie z powodu mrozu tylko innego a reszta to się cieszy bo jabłek oporowo i jeszcze za damski h.j dostaną parę ładnych zł o których zwykły pracujący człowiek może pomażyć. zmarzło to po 2 tysie, poszedł grad to nowe traktory, kostki itd, tym to naprawdę powinien zająć sie prokurator i ziobro ale przyjdzie kryska na matyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Gość

Pytanie do osób, które dostały odszkodowanie i miały ubezpieczone uprawy, kiedy podpisywaliście polisę ubezpieczeniową. Bo mi ARIMR odmawia wypłaty wyższej kwoty poniewąz ubezpieczenie zawarłem 28.04 a na protokole mam dwie daty zdarzeń okres od 16 do 21.24 oraz 10.05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Pytanie do osób, które dostały odszkodowanie i miały ubezpieczone uprawy, kiedy podpisywaliście polisę ubezpieczeniową. Bo mi ARIMR odmawia wypłaty wyższej kwoty poniewąz ubezpieczenie zawarłem 28.04 a na protokole mam dwie daty zdarzeń okres od 16 do 21.24 oraz 10.05.

Pytanie do osób, które dostały odszkodowanie i miały ubezpieczone uprawy, kiedy podpisywaliście polisę ubezpieczeniową. Bo mi ARIMR odmawia wypłaty wyższej kwoty ponieważ ubezpieczenie zawarłem 28.04 a na protokole mam dwie daty zdarzeń okres od 16 do 21.04 oraz 10.05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...