Skocz do zawartości

Odszkodowania Przymrozkowe


Gość milka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie, Panie

Proszę o wypowiedzenie się w sprawie ubezpieczenia sadu od gradobicia.Czy te ubezpieczenia będą zaliczane do górnej stawki odszkodowania? Drugie pytanie to w przypadku gdy podpisałem umowę pomiedzy jedna data wystąpienia szkody, a drugim terminem to zostanie to zaliczone? Tzn na protokole były podane dwie daty kwietniowa i z maja. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie, Panie

Proszę o wypowiedzenie się w sprawie ubezpieczenia sadu od gradobicia.Czy te ubezpieczenia będą zaliczane do górnej stawki odszkodowania? Drugie pytanie to w przypadku gdy podpisałem umowę pomiedzy jedna data wystąpienia szkody, a drugim terminem to zostanie to zaliczone? Tzn na protokole były podane dwie daty kwietniowa i z maja. Dzięki

mi to w agencji mówili że wystarczy jak jest min 50% upraw w gospodarstwie ubezpieczonych, ode mnie to skierowali sobie polisy z 2016 roku bo wychodziła 30.05.17 i z 2017 kserowali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinna przyjść góra na początku października druga komisja i ocenić czy faktycznie ci biedni i wiecznie pokrzywdzeni sadownicy mają faktycznie straty na poziomie minimum 70% bo każdy wie jak jest faktycznie, drzewa się wywalają bo jabłek do oporu, reasumując 10-20% osób które złożyło te wnioski faktycznie ma mało jabłek ale to też nie z powodu mrozu tylko innego a reszta to się cieszy bo jabłek oporowo i jeszcze za damski h.j dostaną parę ładnych zł o których zwykły pracujący człowiek może pomażyć. zmarzło to po 2 tysie, poszedł grad to nowe traktory, kostki itd, tym to naprawdę powinien zająć sie prokurator i ziobro ale przyjdzie kryska na matyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Gość

Pytanie do osób, które dostały odszkodowanie i miały ubezpieczone uprawy, kiedy podpisywaliście polisę ubezpieczeniową. Bo mi ARIMR odmawia wypłaty wyższej kwoty poniewąz ubezpieczenie zawarłem 28.04 a na protokole mam dwie daty zdarzeń okres od 16 do 21.24 oraz 10.05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Pytanie do osób, które dostały odszkodowanie i miały ubezpieczone uprawy, kiedy podpisywaliście polisę ubezpieczeniową. Bo mi ARIMR odmawia wypłaty wyższej kwoty poniewąz ubezpieczenie zawarłem 28.04 a na protokole mam dwie daty zdarzeń okres od 16 do 21.24 oraz 10.05.

Pytanie do osób, które dostały odszkodowanie i miały ubezpieczone uprawy, kiedy podpisywaliście polisę ubezpieczeniową. Bo mi ARIMR odmawia wypłaty wyższej kwoty ponieważ ubezpieczenie zawarłem 28.04 a na protokole mam dwie daty zdarzeń okres od 16 do 21.04 oraz 10.05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...