Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

52 minutes ago, Guest ignacy said:

I jak z ta cena realnie na sieradzu? 0,7zł czy cos lepiej dawaja?

sprzedawac nieodganiac kupcow narazie kapusty jest w brud ludzie czymaja liczo na cud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ignacy
2 godziny temu, Gość Rafal napisał:

Tak będą co 2 dzień podnosić ceny bo chcesz zarobić kokosy. Sprzedaj połowę drugą połowę w marcu i zobaczysz czy lepiej było trzymać czy sprzedawać prędzej 

Bywało i tak ze co dzien cene podnosili 3 lata bodajrze temu. Ale ludzie maja teraz taka mentalnosc ze boja sie zapytac nawet o to tylko woza za ile daja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkich portalach trąbią że kapusta u Wladymira przekroczyła 3 zł za kg. Nie dziwi mnie to że coraz więcej jest na zielono tylko to  że nikt nie woła połowy z tej sumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik krk
9 godzin temu, Gość ELC napisał:

Na wszystkich portalach trąbią że kapusta u Wladymira przekroczyła 3 zł za kg. Nie dziwi mnie to że coraz więcej jest na zielono tylko to  że nikt nie woła połowy z tej sumy.

Ruscy musieli by przymierac glodem zeby putin puscil import . Nie pusci bo nie przymieraja . A kapusta to nie art pierwszej potrzeby tylko cos co moze byc albo moze nie byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Czyli do 20 stycznia ani grosz do góry nie powinno być a nawet korekty w dół !!!! W połowie stycznia  wyjaśni się więc prawdziwy trę na rynku kapusty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Kraina Władimira Wladimirowicza  od Japonii po Litwę i Białoruś za...ne śniegiem  po pas , tam towary dostarczyć to wyzwanie do Maggajwera .

Już po niedzieli powinny zaniknąć ogłoszenia KUPIĘ kapustę  jeśli ten handel kapustą ma się kończyć !! Jeśli dalej będą chętni do kupna to może świadczyć tylko że Sowieci ryzykują własne życie  dla naszej kapusty !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość rolnik krk napisał:

Ruscy musieli by przymierac glodem zeby putin puscil import . Nie pusci bo nie przymieraja . A kapusta to nie art pierwszej potrzeby tylko cos co moze byc albo moze nie byc.

Bajki opowiadasz, akurat kapusta jest artykułem pierwszej potrzeby dla tego narodu tuż obok słoniny, ziemniaków, mięsa tłustego, buraczków, marchewki i jabłek. Te produkty są potrzebne nie tylko dla Rosjan ale dla Wszystkich Słowian. Zbyteczna to tam jest sałata masłowa choć i ona ma zwolenników. W chwili obecnej to hitem u nas jest kwaszona kapusta, i jej schodzi nieprzebrana ilość. Południe kupuje na colesława na Czechy, Słowację Węgry. Nawet Serbowie kupują co mnie zdziwiło, ale póki dursbanu króluje w pozostałościach to i cena zakupu taka że lepiej nie pisać. I pamiętaj że embargo embargiem a jeść trzeba i nie musimy sami tam pchać. Jednego roku to pekine kupowali z naklejkami z Izraela. I powiedz mi można??? Ano można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik krk
Godzinę temu, Gość ELC napisał:

Bajki opowiadasz, akurat kapusta jest artykułem pierwszej potrzeby dla tego narodu tuż obok słoniny, ziemniaków, mięsa tłustego, buraczków, marchewki i jabłek. Te produkty są potrzebne nie tylko dla Rosjan ale dla Wszystkich Słowian. Zbyteczna to tam jest sałata masłowa choć i ona ma zwolenników. W chwili obecnej to hitem u nas jest kwaszona kapusta, i jej schodzi nieprzebrana ilość. Południe kupuje na colesława na Czechy, Słowację Węgry. Nawet Serbowie kupują co mnie zdziwiło, ale póki dursbanu króluje w pozostałościach to i cena zakupu taka że lepiej nie pisać. I pamiętaj że embargo embargiem a jeść trzeba i nie musimy sami tam pchać. Jednego roku to pekine kupowali z naklejkami z Izraela. I powiedz mi można??? Ano można.

Ja bajki opowiadam a ty w bajce chyba żyjesz. Kapusta towar pierwszej potrzeby , dobre :) 

Dursban w pozostałosciach  też hit  ( u paru oszłomów ktorych powinni pozamykać i zakazać produkcji na 10 lat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gosc 2
1 godzinę temu, Gość ELC napisał:

Bajki opowiadasz, akurat kapusta jest artykułem pierwszej potrzeby dla tego narodu tuż obok słoniny, ziemniaków, mięsa tłustego, buraczków, marchewki i jabłek. Te produkty są potrzebne nie tylko dla Rosjan ale dla Wszystkich Słowian. Zbyteczna to tam jest sałata masłowa choć i ona ma zwolenników. W chwili obecnej to hitem u nas jest kwaszona kapusta, i jej schodzi nieprzebrana ilość. Południe kupuje na colesława na Czechy, Słowację Węgry. Nawet Serbowie kupują co mnie zdziwiło, ale póki dursbanu króluje w pozostałościach to i cena zakupu taka że lepiej nie pisać. I pamiętaj że embargo embargiem a jeść trzeba i nie musimy sami tam pchać. Jednego roku to pekine kupowali z naklejkami z Izraela. I powiedz mi można??? Ano można.

i cebula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wielkopolska
35 minut temu, Gość rolnik krk napisał:

Ja bajki opowiadam a ty w bajce chyba żyjesz. Kapusta towar pierwszej potrzeby , dobre :) 

Dursban w pozostałosciach  też hit  ( u paru oszłomów ktorych powinni pozamykać i zakazać produkcji na 10 lat).

W Rosji na pierwszym miejscu jest spirytus potem kapusta i cebula. A tlen do oddychania jest na dużo dalszym miejscu. Czy teraz to rozumiesz. Ja nie sadzę kapusty i jej cena mnie nie obchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DAREK ESI

Kapusta bedzie szła i bedzie drozec o to sie nie bójmy i nie wypisujcie takich bredni teraz musza sprzedac ci co zmrozili kapuste i sa posrani ze im po leci w przechowalni . Po 3królach wracamy do biznesu pozdrawiam myslacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość rolnik krk napisał:

Ja bajki opowiadam a ty w bajce chyba żyjesz. Kapusta towar pierwszej potrzeby , dobre :) 

Dursban w pozostałosciach  też hit  ( u paru oszłomów ktorych powinni pozamykać i zakazać produkcji na 10 lat).

Początkowo nie zwróciłem uwagi na Nick którym się posługujesz. Gdyby nie prof. Robak z Instytutu w Skierniewicach to bez obrazy ale nadal co niektórzy swoje plony znosili by z pół w derce, kosołkach i wozem w konia, a raczej gardą szkapiną. Ów człowiek otworzył Wam świat i oczy i na koniec to powiem Ci że za krótkie masz uszy aby po gimnazjum wypowiadać się co można a czego nie. Na miejscu raczej byłoby słowo dziękuję niż się tu unosić. Pozdrawiam kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik
8 godzin temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Ja jutro będę jeszcze ciął z pola a mam jeszcze 2h , dziś już pięknie wyciągnęła i jest towar baja !!

Dobra dobra mozesz sobie pisać że wyciagnela jak nawet wloska letnia odmiana uszkodzona a co dopieto biała studniówka.  We włoskiej zawieruszyla się boala to przemrozona całkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik sdz
10 godzin temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Ja jutro będę jeszcze ciął z pola a mam jeszcze 2h , dziś już pięknie wyciągnęła i jest towar baja !!

No widze te new hollandy z lawetami od rana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Do południa  trochę cięliśmy i dajemy spokój , nie wyciągła do  końca . Będziemy jutro i w niedziele próbować bo dziś szkoda  naszej pracy niestety .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cukier

Panowie, a tak z innej beczki trochę pytanie. Orientujecie się może w jaki sposób opalane są szklarnie producentów rozsad: np. u Krasonia. Ciekawi mnie o ile wzrosną ceny wczesnych rozsad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...