Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Gość malopolanin napisał:

Co tydzien ruchu z biala poszla przemarznieta i znowu swieto.

Bardz Cię proszę  Kolego  napisz to jeszcze raz , ale tym razem po polsku ,bo nie rozumię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Dajcie zeta napisał:

Chłopy ja nie rozumiem jak ktoś się może cieszyć że złotówki w tych czasach a tym bardziej z 60/70 groszy . Masa dreamarow tutaj powodzenia

Lepiej mieć zeta niz go nie mieć. Niema ruchu. Fakt ze za zeta to się nie wzbogacamy ale towar do następnego sezonu nie wytrzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnikkk
W dniu 14.02.2023 o 10:51, producentziemniaków napisał:

Błaszki 1.50 czerwona luzem  w skrzynie a biała do 0.90 karton box Zalezy jak trafisz

0.90 z kartonem i paletą?

A jak w karton marketowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/18/2023 at 7:36 AM, producentziemniaków said:

 Dzos wioze do Poznania z moim transportem przemysłowa białą 1 zł /kg Czerwona 1,8 zł kg tez w big bagu i tez przemysłową

i jak  przseszla??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość malopolanin

W Charsznicy niema z tego co wiem zadnego skupu w tamtych okolicach z tego co wiem to jedyny najbliszy skup jest w Miechowie te 0.60 to jedynie jak pazerny rolnik rolnikowi wyrwie i sprzeda na prawdziwy skup po 0.90-1zl takze sytuacja bez znaczenia.

6 godzin temu, Gość Kmi napisał:

 

Mocno się ruszyło skupy okolica charsznicy 0,60 worek 10kg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kapusta
53 minuty temu, Gość malopolanin napisał:

W Charsznicy niema z tego co wiem zadnego skupu w tamtych okolicach z tego co wiem to jedyny najbliszy skup jest w Miechowie te 0.60 to jedynie jak pazerny rolnik rolnikowi wyrwie i sprzeda na prawdziwy skup po 0.90-1zl takze sytuacja bez znaczenia.

 

Same naganiacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
2 godziny temu, Gość malopolanin napisał:

W Charsznicy niema z tego co wiem zadnego skupu w tamtych okolicach z tego co wiem to jedyny najbliszy skup jest w Miechowie te 0.60 to jedynie jak pazerny rolnik rolnikowi wyrwie i sprzeda na prawdziwy skup po 0.90-1zl takze sytuacja bez znaczenia.

 

Jak tak uważasz to jesteś w dużym błędzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Hub napisał:

Tak jest w charsznicy już wcześniej pisalem tam kazdy chce wyrwać za marny grosz niema nikogo kto by normalnie tam placil

A gdzie tacy są co dobrze zapłacą jak jest nadmiar towaru i brak ruchu i każdy szuka jak się tylko wcisnąć na hurtownie i przetwórnie w miejsce drugiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Kmi napisał:

A gdzie tacy są co dobrze zapłacą jak jest nadmiar towaru i brak ruchu i każdy szuka jak się tylko wcisnąć na hurtownie i przetwórnie w miejsce 

 

Ja tylko mówię jakie oferty z okolic charsznicy dostaje .. ma swoich stałych klientów z którymi się dogaduje nie wyrywają od człowieka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Franciszek

Sytuacja jest taka że szukają towaru z Global gap w worku + strecz lub bb i 1,5/kg ich nie krzywi. Grisze i Swietosławy dzwonią no i robi się gęsto co mnie bardzo cieszy. Oczywiscie nie brakuje łap ktore mamrzą cos tam o grosiakach, heh. Czyzby kapusta  stala sie cebulą???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość malopolanin
16 godzin temu, Hub napisał:

Jak cena uwas??

Krakow rybitwy dziś biala 1zl. 

Czerwona 2 zl

Z tego co wiem to w malopolsce ladnom z nalotem w handlowym wymiarze spokojnie mozna podac po 2.5zl/kg ja teraz negocjuje 3zl. M ysle ze jesli nic sie nie zmieni po niedzieli beda tacy ktorzy 3zl zaplaca czerwonej niema skupy wyciagly ludziom kapuste w okresie kiedy biala sie nie sprzedawala i pekin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość malopolanin napisał:

Z tego co wiem to w malopolsce ladnom z nalotem w handlowym wymiarze spokojnie mozna podac po 2.5zl/kg ja teraz negocjuje 3zl. M ysle ze jesli nic sie nie zmieni po niedzieli beda tacy ktorzy 3zl zaplaca czerwonej niema skupy wyciagly ludziom kapuste w okresie kiedy biala sie nie sprzedawala i pekin.

Noi fajnie ze drożeje... podobno po 2.5 też wołali. ...także niech każdy pisze po ile jest i trzymajmy cenę bo koszty są naprawdę duże a agregaty chodza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość K

Panowie , jak sytuacja z kapustą biała i czerwoną słychać,  że  czerwona szaleje , a biała od poniedziałku ma drożeć , a u was jakie ceny i jak sytuacja ze zejściem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...