Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
8 godzin temu, Gość Wkz napisał:

No i dobrze że ta bakteria pół wykosi to cena może będzie 

Szanowny Panie nie tylko ziemniaki polecialy w tym roku, Pan myski ze w takim oto Łowiczu po kładzie rzędu 400 czy tam więcej litrów to tylko ziemniaki poleciały? Marchew, pietruszka a przede wszystkim pomidory do naszej przetwórni to jest obraz nędzy i rozpaczy, wody nie widać na polu a kombajn po osie zafajdany, Panie tu to potrzeba miesiąc suszy i 30 st cciepła aby ta woda odparowala, a gdzie tu nawozu szukać jak tu woda stoi. Te ceny po 40 parę groszy to pośrednik piszą. Kapusta stoi i nie rośnie. waga  główki to 0,8-1 kg w chwili obecnej i myslicie ze ona do 3 kg doboje? Marzenie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Gość Gość WWY napisał:

A jak teraz stoi biała na główki i w worku?

Na ten moment to kapusta stoi w błocie lub wodzie. Za kilka dni okaże się jak z bakterią i grzybami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddawajcie kapuste za 30 gr barany i płaczcie ze kasy nie macie, w sklepie auvhan 1.39 zl/kg w drugim markecie 3.99 zl sztuka, markety wiedza jak wami manipulowac i na waz zarabiac bo oddacie za darmo aby sie tylko pozbyc oni zmowe cenową moga trzymac ale nie wy musicir wiecznie oddac za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Michal napisał:

Oddawajcie kapuste za 30 gr barany i płaczcie ze kasy nie macie, w sklepie auvhan 1.39 zl/kg w drugim markecie 3.99 zl sztuka, markety wiedza jak wami manipulowac i na waz zarabiac bo oddacie za darmo aby sie tylko pozbyc oni zmowe cenową moga trzymac ale nie wy musicir wiecznie oddac za darmo

Prawdopodobnie choroby same ustalą cenę korzystną dla plantatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Gosc. napisał:

Prawdopodobnie choroby same ustalą cenę korzystną dla plantatorów.

Na to bym tak nir liczył, być może luty-marzec sie cos zmieni ale napewno nie teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sieradzak napisał:

Już wczoraj całe kawały kapusty liście opuściło a to dopiero początek tak więc myślę że źle nie będzie. Teraz nadchodzi idealna pogoda dla wszelakich grzybów i choróbsk. 

Być moze i rozwoj grzybow i chorob bedzie wysoki ale nie liczyłbym na jakis cud cenowy. Ludzie ogarnijcie sie 30 gr ceny sprzed 20 lat wszystko w gore nawozy, paliwo, pracownik a wy oddajcie kurw.. mac za darmo czy wam naprawde w głowach sie poprzewracało ? Czy wy nie rozumiecie tego ze sami sobie strzelacie w kolano bo ta cene walicie ciagle w doł???? Ja przestałem oddawac marketowke bo proponuja 40 gr ale znalazly sir barany i oddaja za 35 gr gdzie tu logika ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Gość Michal napisał:

Być moze i rozwoj grzybow i chorob bedzie wysoki ale nie liczyłbym na jakis cud cenowy. Ludzie ogarnijcie sie 30 gr ceny sprzed 20 lat wszystko w gore nawozy, paliwo, pracownik a wy oddajcie kurw.. mac za darmo czy wam naprawde w głowach sie poprzewracało ? Czy wy nie rozumiecie tego ze sami sobie strzelacie w kolano bo ta cene walicie ciagle w doł???? Ja przestałem oddawac marketowke bo proponuja 40 gr ale znalazly sir barany i oddaja za 35 gr gdzie tu logika ??? 

szczelajo w nieswoje kolano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2021 o 13:02, Gość xyz napisał:

szczelajo w nieswoje kolano

A w czyje jak nie swoje ? Za 30 gr to tylko debil oddaje to cena za darmo na pracownika i paliwo do zbioru nic wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2021 o 20:03, Gość Bolek napisał:

U was też tak kapusta spada z głąba teren Kozienic co druga plantacja fałka bakteria taka że szok czym to pryskac

No i co zaradziłeś tej kapuście? Spadła czy się choroba zatrzymała. Faktycznie ile razy kropiłeś bo ja chyba 9 lub 10 oczywiście na choroby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...