Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ubogacony filozoficznie

białą sprzedawać trzeba na Białorusi i Ukrainie pełno nasadzili 0,25zł/kg to super cena sprzedawać nie patrzeć że sąsiad głupi nie sprzedaje ja sprzedaje już całe 2 tygodnie w przechowalni zapierdal*** bo trzeba sprzedawać i szykować dzień w dzień kasuje po 2500zł za 10tun to jest piniądz kapuchy rośnie 40tun to przecie jest 10000zł ludzi najmuje 6000zł sadzonka 3500zł opryski 2500zł paliwo 1500zł chłodnia 6000zł amortyzacja 3000zł nawóz 1500zł zostaje mi -14000 tylko tyrać byle zdrowie było :huh: nic tak człowieka nie ubogaca jak ciężka darmowa praca  :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc żeby sprzedawać kapuste za 20gr to albo jest handlarzyk bądź rolnik który sam nie sprzedaje i sam będzie czekał na cenę do kwietnia ludzie nie narzekajcie tak jeden rok jest słaby następny będzie lepszy każdy niech robi jak uważa za słuszne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ubogacony filozoficznie .Gosciu ty niejestes ubogacony filozoficznie tylko jak najprędzej potrzebujesz psychologa bo twój wpis wskazuje na poważny problem z mysleniem.Pozdrawiam ludzi zdrowo myslacych i zycze sobie jak najmniej takich wpisow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tantniś krzyżowiaczek za słabo kosił że są takie ceny widocznie pryskanie co drugi dzień mało kosztuje

bo przy zeszłorocznych zabiegach i suszy kapusta musi kosztować przynajmniej 1zł/kg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzegorz

białą sprzedawać trzeba na Białorusi i Ukrainie pełno nasadzili 0,25zł/kg to super cena sprzedawać nie patrzeć że sąsiad głupi nie sprzedaje ja sprzedaje już całe 2 tygodnie w przechowalni zapierdal*** bo trzeba sprzedawać i szykować dzień w dzień kasuje po 2500zł za 10tun to jest piniądz kapuchy rośnie 40tun to przecie jest 10000zł ludzi najmuje 6000zł sadzonka 3500zł opryski 2500zł paliwo 1500zł chłodnia 6000zł amortyzacja 3000zł nawóz 1500zł zostaje mi -14000 tylko tyrać byle zdrowie było :huh: nic tak człowieka nie ubogaca jak ciężka darmowa praca  :blink:

pewnie jak ja mam kapusty z hektara 80 ton  to jest takie minimum  a ceny kosmito napisałes z kosmosu 6000 tys chłodnia u mnie 3 miesiąć i za chłodnie dopiero wybiło 1500 zł  a koszt jednego hektara wyprodukowania z sadzonką to 6 tys. zł  nic niesadz zasiej zboze  kosmito bedzies miał wiecej 6 tys za przenice cie zadowoli i biede na zbozu bedziesz klepał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...