Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Tak tak Niemcy potrzebują i zapłacą 10x więcej od ceny rynkowej, proszę wrócić na Ziemię.

kapusta zostanie na polu drugi rok i tak będzie dopuki te j**ane świniarze nie przestaną sadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wacko: ja nie wiem kto pisze o cenach kapusty ze 10 gr.. .....i kto sprzedaje w tej cenie .. przecież czy ona 10 czy 40 gr to kto ma kupic to i tak kupi... zreszta kto sadzi kapuste nie majac chłodni bądz przechowalni to  na jesien spycha za ile kto da bo zima idzie. oby tacy jak najszybciej sie pokonczyli bo robia zła robote dla innych 

dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestańcie przesadzac towar się rozejdzie jak co roku tylko przestańcie oddawać za byle co bo kupujący się z was smieja .Kapusta rejonami wymokła miejscami zbil grad wiec tak zle nie będzie tylko nie wpadajcie w panike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapusty jest bardzo mało w tym roku posadzone, do tego doszły niesprzyjające warunki środowiskowe cena zacznie dopiero się kształtować pod koniec roku. Towaru ładnego będzie jak na lekarstwo Ci co nie dopilnowali, czerń krzyżowych wykończyła całe plantacje kilku hektarowe, kapusta biała będzie w tym roku ponad zł za kg wiem co mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapusty jest bardzo mało w tym roku posadzone, do tego doszły niesprzyjające warunki środowiskowe cena zacznie dopiero się kształtować pod koniec roku. Towaru ładnego będzie jak na lekarstwo Ci co nie dopilnowali, czerń krzyżowych wykończyła całe plantacje kilku hektarowe, kapusta biała będzie w tym roku ponad zł za kg wiem co mówię.

prędńczo to kapustozej ludzie się wykonczo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano wczoraj, 20:07

kapusty w mazowieckim to nawet darmo nikt nie chce 0,08 gr max byki beda nia sr*                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           *to puść te byki dziki kozy i krowy zapros swinie do pomocy niech zjedza i bedzie  spokój ..jestem producentem kapusty i nie mam problemu ze zbytem nawet o tej porze dzwonia i pytaja o marketówke.zostało mi jeszcze 2 ha na kiszenie i potem dopiero twarda bede sprzatac . 

Jesli jesets producentem to po jakiego h......sadzisz nie majac rynku zbytu ....jesli kupujesz to Twoje wpisy maja niewielkie znaczenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że masz zbyt jak cena waha się w granicach 20-25 gr. I proszę mi tu nie gadać że tobie płacą więcej bo jesteś stałym dostawcą jak firma może sobie kupić gdzieś indziej towar w dużo niższej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...