Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość gośc E.

Rolnicy jak dało się zauwazyc nastapił wzrost zainteresowania na biała , dlatego prośba nie róbmy za darmo szanujmy swoja prace .. nasiona nawozy do góry o 2 -3 % a cena kapusty z roku .... nie sprzedajmy z chłodni ponizej 40 gr przeciez to śmiechu warte . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tu wprowadzanie w błąd? Ceny po prostu uśredniłem a korzystam głównie z fruit-inform.com. "Freshmarket" to nie jedyne źródło wiedzy o cenach w sieci, a po drugie to oni większość informacji o cenach czerpią właśnie z fruit-inform.com.

Jakie ceny za kapustę marketową u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2018 o 20:02, Sieradzak napisał:

Jest już kwiecień i raczej kokosow się już nie zrobi. Ok Sieradza 20-30gr to wszystko co można dostać pod warunkiem że ktoś będzie chciał to kupić 

teraz się robi kokosy a kiedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 14.04.2018 o 18:17, Marcin napisał:

Super cena, przy maksymalnej cenie 0,40zł i główce 2kg wychodzi 0,80zł za sztukę. Po prostu rewelacja.

przy cenie na przemysł 12grkg darmo na pasze to dobra cena,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mateusz123 napisał:

kapusta co roku po 20-10gr a ty chcesz zwiększać produkcje? Jak Ci się to opłaca to proszę bardzo :) 

Właśnie ja z wyżej wymienioych przez Ciebie powodów podwajam nasadzenia. 3 ha wczesnej i sredniowczesnej już rośnie i 7 ha będzie późnej. Tylko ja akurat zbyt mam bo zawsze jak mialem 4 ha późnej musiałem dokupywac. Ale nie ukrywam liczę że skoczki nie pójdą w kapustę i jakaś cena będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Stefan napisał:

Właśnie ja z wyżej wymienioych przez Ciebie powodów podwajam nasadzenia. 3 ha wczesnej i sredniowczesnej już rośnie i 7 ha będzie późnej. Tylko ja akurat zbyt mam bo zawsze jak mialem 4 ha późnej musiałem dokupywac. Ale nie ukrywam liczę że skoczki nie pójdą w kapustę i jakaś cena będzie.

Masz bardzo zdrowy kręgosłup, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...