Skocz do zawartości

CENY JABŁEK EXPORT 2018/2019


Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Wróżbita
2 godziny temu, Gość don jabluszko napisał:

To nie będzie 2 złotych ?

Ciężko powiedzieć ale może jeszcze będzie;) W sumie Gala kosztuje prawie 2 złote...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jabloko
3 godziny temu, Gość don jabluszko napisał:

To nie będzie 2 złotych ?

Będzie ale w sklepach, albo w promocji jabłko 2 kg w worku za 1.99 zł.

The best regards… Czerwone Jabłuszko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek

Witam idzie coś ten eksport? Czy takie myślenie tylko że będzie kasa i lepiej, a lepiej już nie będzie takie jest moje zdanie nie sztuką wyprodukować w najbliższych latach , a żeby tylko to sprzedać... Jabłka teraz to ma każdy odpowiedz jest taka dobre lata minęły , jedynie jakis mróz w Europie i u nas może pomóc, a to jest tylko i wyłącznie takie myślenie..  pozdrawiam wszystkich co myślą że będzie kasa z jabłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie idzie eksport.  Mróz ? ten co ubezpieczy sie wyliże, a ten ci nie ubezpieczy co zrobi ? jaki jest sens sadzenia na kredyt kolejnych hektarów i potem modlenia sie o klęske aby zniwelować  nadmiar ?  o sadownikach to powinien jakiś komiks powstać bez kitu.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Marek napisał:

Witam idzie coś ten eksport? Czy takie myślenie tylko że będzie kasa i lepiej, a lepiej już nie będzie takie jest moje zdanie nie sztuką wyprodukować w najbliższych latach , a żeby tylko to sprzedać... Jabłka teraz to ma każdy odpowiedz jest taka dobre lata minęły , jedynie jakis mróz w Europie i u nas może pomóc, a to jest tylko i wyłącznie takie myślenie..  pozdrawiam wszystkich co myślą że będzie kasa z jabłek.

Poco ci ten EXPORT. Cena przemysłu wyprzedziła detal. Drobne jabłko 0,30. Przemysł 0,32, gdzie tu logika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gggggg

Cena nie wzrośnie, grupy przejęły jablka w swoich chlodniach. Prąd, skrzynie plus sortowanie i towar gratis. Nieprzyjmuja  z zewnątrz jabłek, panika wzrasta, tak się rozgrywa producentowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jabłko 6.5+ jest już tańsze od suchego więc czemu i towar prima sort nie może być tańszy? Jakość jakość jakość robić chłopy, a później sprzedajecie taniej niż spady! 

Oj exporterzy jeszcze trochę i sami upierdo....icie gałąź na której siedzicie!

Ps suchy do góry 34 tendencja zwyszkowa pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomek
1 godzinę temu, Gość mariusz-grójec napisał:

Ponoć od poniedziałku spadek eksportu na 40 gr. Ludzie nie oddajcie za taką cenę towaru

Idared już dawno jest 40 gr,  chyba że piszesz o innych odmianach a po drugie exporter woli jak jest wysoka cena, ma większą marże. Ale przecież chłop tego nie rozumie i myśli że to handlarz ceną rządzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość qter jabłko
12 godzin temu, Gość Kkkkk napisał:

0.40 od 7, 6,5 to 0,30, przemysł 0.20 . bo mają koszty.  Sortownia za szampiona. Minus 40%i masz 0,24 .zabawa trwa. 

No to inaczej jak debil nie da się nazwać tego GOSPODORZA co tak sprzedaje towar. Wysypać i spokój 0.34 plus Vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Filozof

Zielone na patelnie leci bo taka samą cene dostałem co na sortownie. 10 gr więcej dają jak sam nakładasz i gumowce tylko szeleszczą tak kartony biorą, powinni dawać kalkulator do każdego samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sadownik

Dzień dobry,Jakie ceny exportu  czerwone i golden?Dzwonił do mnie exporter w sobotę i mi zaoferował 0,45 zł za czerwonew karton  od 6,5+ bez żadnych wymagań..nawet przechowalnia może być..a ja mu na to ,że na bdf mnie lepiej wyjdzie ,bo ktoś to w karton musi włożyć..a on mi na to ,że ludzie robią i ma towar...Ciekawe czemu sam zadzwonił?:))Powiedzcie jak to jest naprawdę?możliwe ,że ludzie robią za tyle?Jak tak to tylko w łeb pusty jednemu z drugim,może niech gminy w ramach pomocy sadownikom kalkulatory rozdają:))Piszcie ceny realne.Pozdrawiam.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...