Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

CENY JABŁEK EXPORT 2018/2019


Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Eskimos
15 godzin temu, Gość opole lubelskie napisał:

jabłek już dużo nie ma , cena w kwietniu wzrośnie

W majtkach Ci wzrośnie. Tak, 1,2 PLN pewne info za bdf. Ludzie nakładają idareda za 45 gr ino się kurzy. Nawet 5 gr nie wynegcjujesz na grupie bo ludzi w kolejce jest aż tylko po kartny to po co przepłcać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość jgkgk
21 godzin temu, Gość gość napisał:

to tylko ten rok taki był.Jabłko to jabłko płać będzie.Po tej cene przemysłu straty nie ma .Co roku na kokosy nie ma co liczyć .Ten rok już będzie dobry srednia będzie miła 

no i o czym gadac. ekonomiczny analfabetyzm nie ma straty po tej cenie gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak sam sortuje to chyba mu zostaje 50 gr. Odpad sprzeda na przemysl po 30. Ktos powie ze policz dniowke sobie swoja, ale do roboty tez chodzic trzeba to tu jest tak samo idzie jak do roboty przebiera iles tam godzin I na tonie ma ze 170 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Osikowy kołek

Wszyscy się teraz zastanawiają w którą stronę puidzie nasze sadownictwo i nasza brańża,kto odpadnie a kto przetrwa.Takich zawodnikow którzy sortują sami po 50 gr nic nie zniszczy i nie zabije.Ponieważ to są ZOMBI ,którzy w dzień tną,pryskają,a nocą przebierają te swoje jabcoki.Onii nie ZYJĄ TYLKO WEGETUJĄi I TYRAJĄ Orka od świtu do świtu bez urlopu wakacji,nie mówiąc o kinie, teatrze czy restauracji.Oni nigdy się nie poddadzą i na wsi jest takich 70%.Czeka nas powolna wegetacjia i stagnacjia Przez co najmiej 10 LAT.Kto jest jeszcze młody i ma możliwości niech ucieka szybko i jak najdalei od wiejskich ZOMBI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robert

Cena 50 gr nie jest wcale taka zła za idareta przy takich ilościach w tym roku i tak zostaje. Teraz właśnie szykuje samochody przemysłu mi wychodzi 4 skrzynie z lufy towar musi być pryma sort 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Discus
Godzinę temu, Gość Robert napisał:

Cena 50 gr nie jest wcale taka zła za idareta przy takich ilościach w tym roku i tak zostaje. Teraz właśnie szykuje samochody przemysłu mi wychodzi 4 skrzynie z lufy towar musi być pryma sort 

Więcej takich ekonomów nam potrzeba w branży. Już teraz wiem, dlaczego ludziska na mojej wiosce tak ochoczo w tym roku Idareta sadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Słyszałem ,że część grup która przechowywała idareda członków po sprzedaży wspaniałomyślnie nie kazala im dopłacać....

 

Wyprodukowali,wstawili do grupy i nie dostali nic....śmieszne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grupowicz
9 godzin temu, Gość Albin napisał:

Słyszałem ,że część grup która przechowywała idareda członków po sprzedaży wspaniałomyślnie nie kazala im dopłacać....

 

Wyprodukowali,wstawili do grupy i nie dostali nic....śmieszne:)

Nie ma co się dziwić, grupa ma koszty, kaucje milionowe czasami trzeba wpłacić... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość grójec
Godzinę temu, Gość grzesiek napisał:

czesc jak eksporty ida czy klapa totalna ? jak z cenami ?

cały czas idą a cena jest bardzo dobra na ten urodzaj 50 gr za idareta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Gość gość grójec napisał:

cały czas idą a cena jest bardzo dobra na ten urodzaj 50 gr za idareta

Tylko coraz więcej osób decyduje się wysypac, nisz robić za tak dobra cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...