Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mirek

Ja dzisiaj puściłem 10 ton w workach 15kg pod 19 zł za worek, lubelskie. I też zauważyłem większe zainteresowanie, workuje do końca ostatnia partie szkoda że większość sprzedałem na jesień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Kupiec
3 godziny temu, Gość Sebastian napisał:

Wszystkim odbije sie czkawką ta sytuacja i rolnikom i handlarza zobaczycie . 

 

Oczywiście, że tak i wie to każdy, kto potrafi trochę myśleć. Kwestia kilku dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Gość Gosc. napisał:

Ludzie opamiętajcie się, wykorzystujecie tragedię narodową.To jest już chamstwo tych aktywnych na tym portalu, udławicie się tymi cenami.

Tak myślisz ?? A jak ziemnak był 3-5 zł za worek to jakoś ani naród ani rząd nic rolnikowi nie dołożył choć to była cena poniżej kosztów produkcji według Ciebie mamy oddać teraz za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Virus

Panowie wy nie zdajecie sobie chyba sprawy z powagi sytuacji macie rodziny i inaczej powiecie jak komuś coś się stanie jak będziecie w szpitalu walczył o życie wtedy oddajcie wszystko co macie Ale to będzie za mało,więc zastanówcie się nad sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc.
54 minuty temu, Gość Xyz napisał:

Tak myślisz ?? A jak ziemnak był 3-5 zł za worek to jakoś ani naród ani rząd nic rolnikowi nie dołożył choć to była cena poniżej kosztów produkcji według Ciebie mamy oddać teraz za darmo!

Tak myślę, jesteście spekulantami a nie rolnikami. Zepsuł was internet i telefony komórkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolnicy są spekulantami i wykorzystują sytuację? To czemu market sprzedaje moje ziemniaki po 3,49zł a ja nawet nie dostaje połowy? 

Latem kopaliśmy colombe, dwa auta z jednego pola, w ten sam dzień pojechały do dwóch odbiorców, cena ta sama, rozliczenie po umyciu, w jednej firmie 4% odpadu w drugiej, potentat z okolic Kalisza ponad 30%.

Teraz gdy chcemy połowę ceny która jest w markecie to wykorzystujemy sytuacje i nazywa się nas spekulantami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...