Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bakteriozy z importu

Ziemniak z importu ma bakterioze dziś widziałem na giełdzie w Łodzi ewidentnie bakteriozy nawiezli trzeba wysłać tam PIORIN niech bada, może minister też by się ruszył za biurka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł
12 godzin temu, Gość Pa45 napisał:

Pora wreszcie pojechac na wakacje a obawialem sie ze przechowalnia bedzie swiecila pustkami w tym roku

mam rozumieć ,że masz taką nadprodukcje i przechowalnia bedzie pełna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Paweł napisał:

mam rozumieć ,że masz taką nadprodukcje i przechowalnia bedzie pełna ?

Zadziwia mnie twoj tok rozumowania wiec zostawie to bez dluzszego komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik

Rolnik chlop nigdy nie mial rozumu . Wasza sprawa rozdawajcie nawet za darmo. Wroclaw tez swiruje. 25 zl worek.fasolka szparagowa 3.5-4 malinowka igla z 50 karton na 25 .sa wakacje ludzi nie ma. Nic nie dobnizanie ceny bo kto ma to kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Bakteriozy z importu napisał:

Ziemniak z importu ma bakterioze dziś widziałem na giełdzie w Łodzi ewidentnie bakteriozy nawiezli trzeba wysłać tam PIORIN niech bada, może minister też by się ruszył za biurka.

To czegoś jeszcze ich nie wezwał ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość Michał napisał:

Kraków próbuje bronic dwójki z przodu

Probuje i dobrze mu to wychodzi bo ladnego towaru nie ma i nie bedzie. 28 wolane 26 na worki bez problemu stali klienci biorą towar oczywiscie pierwsza klasa. Szanujcie swoja prace koledzy bo taki rok w ziemniaku moze dopiero za dwadziescia lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Pa45 napisał:

Probuje i dobrze mu to wychodzi bo ladnego towaru nie ma i nie bedzie. 28 wolane 26 na worki bez problemu stali klienci biorą towar oczywiscie pierwsza klasa. Szanujcie swoja prace koledzy bo taki rok w ziemniaku moze dopiero za dwadziescia lat.

Albo za rok. Jak zima bez śniegu będzie i sucha wiosna znowu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sieradzak napisał:

Albo za rok. Jak zima bez śniegu będzie i sucha wiosna znowu. 

Obserwujac rynek dochodze do wniosku ze ziemniaka bedzie nasadzone w calej europie o polowe wiecej wiec braki  raczej w tej uprawie juz  nie wystapia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...