Skocz do zawartości

Ceny jabłek eksportowych - 2015r


torenze

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ma z czego to dla czego nie tylko gratulować z tego co wiem to powoli zaczynają się problemy ze zbytem po stronie wschodniej kupcy ze wschodu podobno odmawiają samochody,ale ile w tym prawdy to nikt nie wie.

 

jakie problemy ze zbytem ,jak jabłko cały czas idzie i drożeje ,chyba na jesieni sprzedałeś  po 45gr i teraz ci szkoda ze drożeje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jakie problemy ze zbytem ,jak jabłko cały czas idzie i drożeje ,chyba na jesieni sprzedałeś  po 45gr i teraz ci szkoda ze drożeje

 

Oj chłopie mylisz się niech cena za jabłka rośnie , tylko nie płacz pod kościołem przy swojej toyocie  że nie masz na opryski i jakie one drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Rosja wprowadziła embargo na export jabłek z bułgari...a tym samym z polski..

 

Dzisiaj Rosja wprowadziła embargo na export jabłek z bułgari...a tym samym z polski..

jutro na białoruś po jutrze na na jakis tam inny nie pamietam heh he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość realista

Jeżeli ma z czego to dla czego nie tylko gratulować z tego co wiem to powoli zaczynają się problemy ze zbytem po stronie wschodniej kupcy ze wschodu podobno odmawiają samochody,ale ile w tym prawdy to nikt nie wie.

 

Niestety ale tak jest. Setki samochodów są cofane z Rosji. I przestają odbierać zamówiony towar. Zresztą zobaczcie, że już pojawiły się ogłoszenia sprzedaży jabłek w kartonie, na gotowo. O czymś to świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Waldek z Grójca

CENY JABŁEK W ROSJI DRASTYCZNIE SPADŁY TO I SAMOCHODY STOJĄ  TYGODNIAMI NA GRANICACH.
CIEKAWE JAKIE BĘDĄ TEGO KOSEKWENCJE? TAKICH SKOKÓW CENOWYCH TO JESZCZE NIE BYŁO! MOJE JABŁKA WRÓCIŁY PO 4 DNIACH Z GRANICY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Andrzej z Mogielnicy

Waldek kolego masz racje u mnie zamówili jabłko a odebrać nie chcą. Ceny rosna a jabłka stoja. Swoja droga to było do przewidzenia skok ceny w tygodniu o 30 gr to nic dobrego dla handlu. Może jakiś eksporter się wypowie jakie prognozy teraz sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostało mi 40 ton idareda, pare osób proponuje mi 1,5 o wiekszej cenie nie ma mowy nawet :(  opylam to i chce mieć spokój bo ten sezon jest kosmicznie dziwny, cena zleciała tak czy inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik szuka żony

Nie idzie. Patrzę, że coraz więcej ogłoszeń "sprzedam samochód jabłek" . Robi się nie ciekawie.
Ja miałem plan wysłać w przyszłym tygodniu kilka tirów, ale kazali mi czekać. Może inne rynki coś będą zamawiały? Cena sztywno 2,15 za jabłka z kartonem. Nikt nie chce takiego drogiegoi jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jabłko cały czas  dobrze idzie i cena wzrasta ,chyba niektórzy exporterzy zaczynają rozpuszczać takie plotki ze export nie idzie , żeby sadownicy zaczeli szybciej otwierać komory ,bo nie mają gdzie kupić jabłek na export ,a zapotrzebowanie jest bardzo durze  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość realista_eksporter

Tak jak wczoraj pisałem - na granicy jest problem i jabłko stoi lub wraca. Za duże skoki cenowe były niestety. Wiadomo, że sadownik musi zarobić ale skoki cen były za duże. No i mamy tego konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość precz_z_bolkami

Nie sluchajcie tych ktorzy wypisuja glupoty ze jablko tanieje albo ze tiry gdzies stoja i ich nie wpuszczaja. Takie glupoty pisza takie cienkie handlarzyki ktorzy nie sa eksporterami tylko posrednikami posrednikow. Zaden powazny eksporter nie robilby takich prymitywnych zmylek.

 

2zl za idareda netto jest juz normalnie obowiazujaca cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...