Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

CENY JABŁEK PRZEMYSŁOWYCH sezon 2019/2020


Gość marian

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Gość Vamos napisał:

Warka wczoraj 3 punkty skupu 62gr, dzisiaj jeden ma 61 gr, reszta 60 o co chodzi ?

Człowieku czy wg ciebie wszystkie skupy w Polsce mają mieć identyczną cene ?  masz grosz różnicy a jesteś zdziwiony jakby to było 15 groszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 238
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość sadownik spod miasta

Chodzi o to ,że próbują...taka swoista ankieta?,będą sypać czy nie będą...ale nie będą,bo jabłko się kończy ,a drugie zaraz nie urośnie,u mnie w okolicy w tym tygodniu na pewno koniec zbiorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Gość sadownik spod miasta napisał:

Chodzi o to ,że próbują...taka swoista ankieta?,będą sypać czy nie będą...ale nie będą,bo jabłko się kończy ,a drugie zaraz nie urośnie,u mnie w okolicy w tym tygodniu na pewno koniec zbiorów?

jak sie kończy to sie zacznie zbieranie to raz, dwa że jest masa ordzawionego jabłka sypanego na taśme. Takze ja bym byl ostrożny w kwestii ilosci przemysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość hmm napisał:

Człowieku czy wg ciebie wszystkie skupy w Polsce mają mieć identyczną cene ?  masz grosz różnicy a jesteś zdziwiony jakby to było 15 groszy

Nie chodzi mi o grosz różnicy tylko ze na koniec cena powinna iść do góry a nie się poziomować albo spadać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Grójec 62 bez zmian. Całą fura proponują i 66 67

Weź nie pitol ja mam 80 skrzyń to mi dają 61 netto nic więcej, podaj namiary jak mowisz prawdę ? To skorzystam tylko chyba ze Ty odrazu w pamięci dodajesz se VAT to rozumiem bo samego vatu jest ponad 4,2 grosza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Vamos napisał:

Weź nie pitol ja mam 80 skrzyń to mi dają 61 netto nic więcej, podaj namiary jak mowisz prawdę ? To skorzystam tylko chyba ze Ty odrazu w pamięci dodajesz se VAT to rozumiem bo samego vatu jest ponad 4,2 grosza 

 Okolice Warki normalnie 61 gr, nowy skup który w tym roku się otworzył, mogło mi jak jechałem że na tablicy 64 gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość Wgr napisał:

Nie...na skupie pod grojcem 

Biała Rawska 0,67

W dniu 11.10.2019 o 06:48, Gość sadownik napisał:

Co taka cisza? wszyscy pozbierali i wysypali już?  czy ktoś wie może czy kupują osobno przemysł z jonagoldów czy goldena oczywiście drożej niż inne odmiany?może ktoś coś...??

tak za takie jabłko 1zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Gość Filozof napisał:

Jaką  cena dziś u was ? Okolice Warki bez ceny i podobno obniżka.

Jeden skup wymyślił sobie obniżkę i już wypisujecie po internecie że obniżka... zmień odbiorcę i nie daj się dymać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...