Skocz do zawartości

CENY JABŁEK EXPORT sezon 2019/2020


Gość gość

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Gość Fabian napisał:

A co sie dziwisz  ?  dzisiaj trzyma ,,ulica'"  (czytaj jak jest hossa na rynku nieruchomości i od piekarza po taksówkarza wszyscy kupują mieszkania na wynajem) czyli wszyscy liczą na kokosy, tak wszystkie chlopki co mają zwykłe chłodnie złożyli towar i nie ma wuja musi być,  pińć złoty  po ubiegłym roku,..... a ja wam mowie bedzie juz tylko taniej towaru mnogo i nie zapłaci, najgorsze jest to że w PL mamy zmagazynowane setki tysiące ton suchego przmysłu, po gradzie, zielonego odpadu...... ale co ja tam wiem .... w ubiegłym sezonie sprzedawałem od 2.70 - 3.50 za wage w skrzyni  i jestem laikiem za chwile wypowiedza sie EXPRECI z igrita .

Ja to wiem ty to wiesz....a reszta czeka na 4 zł za wage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

9 minut temu, Prorok napisał:

Ja to wiem ty to wiesz....a reszta czeka na 4 zł za wage

Golden. Prince, Gala zapłaci dobrej jakości. Reszta będzie bez zmian wg mnie.

Towaru jest ale kiepskiej jakości zgodzę się z tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wielki Ben

To forum jest o aktualnych cenach, a nie o Waszych wywodach filozoficznych i innych pierdolamentach. 

Piszcie o aktualnych cenach w Waszych okolicach, a nie co będzie za rok, dwa , pięć lub co było w 2018 roku. Co było to było, a co będzie to się okaże jak doczekamy.

A Ty Panie Prorok musisz mieć ogromny ubaw drażniąc się z innymi bo jesteś tu jedynie prowokatorem z tego co zaobserwowałem. Każdy niech sadzi co chce i jak chce na Swojej ziemi. Cieszmy się z tego co mamy i że zdrowi jesteśmy. A jeżeli komuś przestał się opłacać biznes na wsi to droga otwarta na etat do miasta.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do przedmówcy ... proszę pisać o cenach i trendach cenowych ...

Chcących podystkutować o sensie sadzenia Alwy lub innego gatunku na działce gdzie Idared przemarza zapraszam do osobnego tematu:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Gość Wielki Ben napisał:

To forum jest o aktualnych cenach, a nie o Waszych wywodach filozoficznych i innych pierdolamentach. 

Piszcie o aktualnych cenach w Waszych okolicach, a nie co będzie za rok, dwa , pięć lub co było w 2018 roku. Co było to było, a co będzie to się okaże jak doczekamy.

A Ty Panie Prorok musisz mieć ogromny ubaw drażniąc się z innymi bo jesteś tu jedynie prowokatorem z tego co zaobserwowałem. Każdy niech sadzi co chce i jak chce na Swojej ziemi. Cieszmy się z tego co mamy i że zdrowi jesteśmy. A jeżeli komuś przestał się opłacać biznes na wsi to droga otwarta na etat do miasta.  

d*pa ze mnie nie prowokator ...pan realista jest głównym prowokatorem.

Zawsze gdy podam cenę aktualna pan realista hejtuje:)pozdrawiam go serdecznie.

Na razie zdechły ceny o 20 gr a popyt markety jest ogromny.eksport oprócz gali i goldena stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek Skrzat
5 godzin temu, Prorok napisał:

Dziś???chyba nie spałeś w nocy;)

Po północy kończyliśmy bo zamówienie weszło dosyć późno.. i spokojna Twoja głowa wyspałem się i mam się dobrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Jacek Skrzat napisał:

Po północy kończyliśmy bo zamówienie weszło dosyć późno.. i spokojna Twoja głowa wyspałem się i mam się dobrze.

 

Cieszę się,że mnie uspokoiłes;)

Udanego handlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galę wszystkie poszły prosto z drzewa i pasek i Must. Trochę z drugiego rwania i przejrzalego ligola też prosto na sortownie i na market.

Został golden, Prince i Najdared . Już Prince 1.5 za wagę można dostać, golden coś koło 1.6-1,7 waga jak ładny. Narazie czekamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Prorok napisał:

Gala do sortu 7+ 2,1- 2,2

 

We wrześniu 6,5+ był 2,3

 

Kiedy powrót do normalności panowie handlowcy??

Trzeba dołożyć za 2 m-ce prądu i fresha...

2,5 zł od 6,5 bedzie uczciwie...czekam na oferty:))))

To trzeba było sprzedać we wrześniu, a nie zamykać, bo 2,3 mało i będzie nie wiadomo ile. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ESPERA

Panie proroku, "danielu", kolego z Warki skończ już pisać te wypociny i lepiej skupmy się na aktualnych cenach a nie prowokowaniu głupich rozmów na tym forum bo nie od tego ono jest. 

 

Ceny na dziś:
Prince 1,40 70+ 
Golden od 1,7 do 1,9 70+ 

Gala paskowana minimum około 2zł od 70+ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy tydzień to bez zmian ale trzeba spojrzeć szerzej bo źle to wygląda.

Bez wątpienia, co powtarzam od jesieni jest więcej jabłek.duzo pogradowego i pomrozowego badziewia jest w komorach licząc że będzie po 5 za wagę...

Jeszcze jest wytłuszczone jabłko w przechowalniach i chłodniach,które skutecznie blokuje podwyżki jabłka dobrej jakości z ka...bronisze zdewastowane przez ten syf...

 

Otóż nie będzie 5 zł moim zdaniem...

choć mogą pojawić się czynniki takie jak panika covidowa i kiepskie przechowanie jablek

Leży eksport oprócz gali,goldena,Red chiefa..czerwony standard idzie tylko na markety.jesli eksport nie zacznie iść ostro po nowym roku będzie słaba wiosna.

 

 

Realnie widzę to tak...gala golden Red chief powyżej 2

Reszta 1,2-15

I 1/3 szrotu z komór na taśmę.

Jak wytrzezwieje po imprezie może zmienię wizje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badziewia to jest nakladzione do komór, widzę to po sortowniach w okolicy jaki towar przyjeżdża. Może trochę ruszy na wschód po nowym roku, przynajmniej tak mówią odbiorcy..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...