Skocz do zawartości

Ziemniaki wczesne 2020


Dynamit

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Optymista
Godzinę temu, Sieradzak napisał:

Łe dolało, całe 3ltr.O rekordowych wydajnościach narazie można pomarzyć. 

I będziesz oddawał ta swoją rekordowa wydajność za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Ponoć Rumun ma nasz rynek we wczesne ziemniaki zasypać , a w Agrobiznesie mówili że w Rumunii jest straszna susza  , do tego stopnia że już eksport zbóż został wstrzymany .  Zaraz nasz ziemniak do Rumuni będzie jechał . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Gosc. napisał:

Czy dzisiejszy grad zrobił jakieś szkody? Przejeżdżałem w okolicach Buska Zdroju i tam dobrze zacinało gradem pomiędzy godziną 11 a 12.

Powiem ci mieszkam od buska 30 km i grad popadał może z 10 sekund taki drobny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Darekspire napisał:

Kraków taka nedza że jest nas dzień w dzień na placu może z 6 aut i tak się do domu zabiera a co by było jak by w okolicy nie przemarzły..

A cenowo jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Das 87
56 minut temu, Darekspire napisał:

Kraków taka nedza że jest nas dzień w dzień na placu może z 6 aut i tak się do domu zabiera a co by było jak by w okolicy nie przemarzły..

Byłem dzisiaj z ziemniakom i przyznam Ci rację ruchu nie ma. Żeby sprzedać 50 woreczkow to swoje trzeba odstac A i cena leci jak trochę postoisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szybki olo

Powiem tak,kasę w tym roku to zrobią Ci co ładują i przywożą Rumuna a reszta będzie straszna bida dopiero jak skończą pchać do Nas Rumuna coś nasz rolnik odżyje ale potem będzie kopanie wszyscy na raz a zbyt przez virusa będzie ograniczony, zresztą kto dziś gotuję każdy kebab pizza mc donald ma daleko gdzieś nasze pyrki coś czuję, że w tym roku robimy za frigo. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jkljho
Godzinę temu, Gość Das 87 napisał:

Byłem dzisiaj z ziemniakom i przyznam Ci rację ruchu nie ma. Żeby sprzedać 50 woreczkow to swoje trzeba odstac A i cena leci jak trochę postoisz 

kolego a jeśli można spytać z ciekawości jaka wydajność jak kopiesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elzbieta

Jak ludzie mogą jeść ten rumuński syf.Kupujemy od tygodnia i to jest niejadalne, smak świńskiego ziemniaka z parnika. W niedzielę mężowi zamiast ziemniaków musiałam ugotować kaszy gryczanej. Co ci handlarze wciskają ludziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzes
38 minut temu, Gość elzbieta napisał:

Jak ludzie mogą jeść ten rumuński syf.Kupujemy od tygodnia i to jest niejadalne, smak świńskiego ziemniaka z parnika. W niedzielę mężowi zamiast ziemniaków musiałam ugotować kaszy gryczanej. Co ci handlarze wciskają ludziom.

Hahah to po co kupujesz  od tygodnia  ?? 

Rumun jest teraz lepszy niz nasz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Iglesias
1 godzinę temu, Darekspire napisał:

28/30

Jak nasz zejście do 22.50 za 15 kg to zrówna się z Rumunem cena pytanie  tylko jak wtedy się handlarzom będzie opłacało ściągać i czy wogule nasz wtedy zostanie przy 20 czy spadnie na 6 zeta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...