Skocz do zawartości

Ceny jabłek 2016/2017


Gość piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość

 Koledzy wstrzymaj my sprzedaż do poniedziałku a sami będą prosić się o jabłko i dadzą normalna cenę bo na markety muszą dać a cena się nie zmieniła

Tak będą Cię prosić, bo tylko Ty jestes na świecie. Jest masa towaru jeszcze, na giłdzie rolnej nie ubywa ogłoszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Ja nie wiem gdzie ta masa. W mojej okolicy (grojeckie) w zeszłym roku o tej porze to.u każdego było jeszcze po 3-4 komory do sprzedania teraz każdy ma po jednej z tego połowa po gradzie. Ochloncie trochę panowie i panie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaze sie wkrotce czy jablek jest czy ich zabraknie.

w okolicach warki handel od 2 tygodni prawie nie istnieje-w tym tygodniu jest tragedia totalna, zobaczymy co nowy tydzien przyniesie,

a co do komor to osobisie wydaje mi sie ze jest ich mniej niz rok temu,ale w poprzednim sezonie duzo jablek poszlo na przemysl, wiec

ciezko cos przewiedziec, kazdy jest kowalem swojego losu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po mojemu jak sie do końca marca nic nie ruszy to już dalej nie zdrożeje. W kwietniu święta to sie zrobi zastój przez jakiś czas, w maju święta na początku, zresztą na maj to nie ma co liczyć wtedy większość otwiera. Ale każdy robi jak uważa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocznik66

Ja mam jeszcze cztery komory pełne i czekam na cene w maju. Frajerzy niech sprzedajom. Ja chce pieniondze a nie drobne .

 

Frajerze pierwszy będziesz otwierał jak będzie cena eksportu w cenie przemyslu z goldena xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocznik66

Sprzedajcie jabłka i po 1 zł. A dla prawdziwych sadownikow takich jak ja będzie prawdziwą kasa a nie drobniaki hahah

 

 

Prawdziwy sadownik.. ehh. Właśny tym "prawdziwym sadownikom" zawsze jest mało i potem najbardziej płacza . Ale oczywiscie zycze ci tej grubej waluty z całego serca, sam jestem w tej branzy i wiem ile sie trzeba nazasuwac . ale fakty pozostana faktami . z fartem mordo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik

Ja mam jeszcze cztery komory pełne i czekam na cene w maju. Frajerzy niech sprzedajom. Ja chce pieniondze a nie drobne .

Ciekawe jak w zeszlym roku sprzedawales w maju po 0,7 czy 0,3 przyznasz się madralo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko te ludzie co czekają na tą grubą walutę mają zazwyczaj grube raty do spłacenia. I to sa Ci grubo gospodarze albo glupi? nieraz jak czytam taki wypowiedzi to niewiem czy śmiać czy płakać. Ale każdy jest kowalem swojego losu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...