Skocz do zawartości

Ceny jabłek 2016/2017


Gość piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Świadomy

idared 75 gr płątność 7 dni   łódzkie

 

 

75groszy?Idaret 0,9-1 zl mazowieckie okolice grojca. mialem dzisiaj telefony z takimi propozycjami za gotowke

 

 

Ja normalnie chyba rezygnuje z tego forum.. jeden pisze, ze 0,75zł/kg drugi ze 1,00zł/kg ludzie, piszcie, ze nazwy tych firm, albo telefony kontaktowe, w ten sposob jaki to robicie, to te informacje za przeproszeniem sa gowno warte bo bo i ja moge sobie napisac, ze w sandomierzu 2.00zł/kg idared i co komu da ta informacja jak nikt z niej nie skorzysta, co najwyzej ja, ale przeciez to oszustwo . 

 

Nauczcie sie cymbaly, bo inaczej was juz nazwac sie nie da, ze jezeli w ogóle chcecie sie udzielac tutaj na tym forum to piszcie informacje rzetelne i potwierdzone dowodami w postaci nr telefonu i nazwy firmy / grupy owocowej  . 

 

Żeby nie było spamu . 

 

Kawęczyński 0,90zł/kg idared . 

Eco Rębowola 0,80zł/kg / 0,90zł kg ( dziwne wahania mają, nie wiem czemu . ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

Wlasnie otwierac jak najwiecej :D

To se otwieraj. ja czekam na cene. Ptaszki śpiewaja ze już mało towaru ludzie maja, ja jeszcze 4 komory a sasiedzi posprzedawali, nikt juz prawie jablek nie ma. Zaraz cena wywinduje w gore. Pieniadz musi byc  i bedzie dla nas co towar mamy i i umiemy przechowac w dobrej jakosci komorach. pieniadz jest nasz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 zł to śmiech. ludzie sandomierz i lubelszczyzna tak dostała w lany poniedziałek mrozem że dawno nie pamietam. geneva  na stanowiskach wysokich  jest zmarznieta w 100 %  a grupy potrzebuja jabłek na 10 dni kwietnia, cały maj czerwiec i lipiec także panowie spokojnie. 1 zł to kpina . A teraz informacja potwierdzona z NIemiec z Bodeńskiego pełnia kwitnienia a tam -5 i obfite opady śniegu . wszystkie media tam mówią klesce i ogromnych stratach tylko w Polsce media milczą żeby chłopa wydoic. Pozdrawiam wytrwałych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zeszłej wiosny dawno koncentrat sprzedany, na jesieni kupili bardzo mało, w sezonie też za dużo nie odchodziło na taśmę.
Zapotrzebowanie ogromne, a jeśli poprawi dziś w nocy to nie wiem skąd jabłek nakupią, jak dobrze wiemy Chińczyk się nie nadaje a Europa raz, że spada nie produkuje, dwa też im tam mrozi.
Ostatnia nadzieja w słabszym jabłku z komór, chociaż zejście bardzo dobre nawet na pogradowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Swiadomy

i co ma obecny mróz do ilości jabłek które są w komorach z zeszłego sezonu bo nie rozumiem ?

 

 

1 zł to śmiech. ludzie sandomierz i lubelszczyzna tak dostała w lany poniedziałek mrozem że dawno nie pamietam. geneva  na stanowiskach wysokich  jest zmarznieta w 100 %  a grupy potrzebuja jabłek na 10 dni kwietnia, cały maj czerwiec i lipiec także panowie spokojnie. 1 zł to kpina . A teraz informacja potwierdzona z NIemiec z Bodeńskiego pełnia kwitnienia a tam -5 i obfite opady śniegu . wszystkie media tam mówią klesce i ogromnych stratach tylko w Polsce media milczą żeby chłopa wydoic. Pozdrawiam wytrwałych.

 

 

Brak słow na temat waszej logiki...........................................

 

Oczywiście popieram Pana z pierwszego cytatu, co ma się cena jabłka za poprzedni sezon, do sezonu, który przed nami . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Swiadomy

Eco grupa z rebowola płaci za jabłko juz 95gr 1zł cena wzrosła.

 

 

Janfruit szampion 1.05 ligol 1

 

Brawo Panowie/Panie.. Chociaż 2 wystarczajaco inteligentne osoby, żeby podać nazwę firmy i dopiero cenę . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z tego ? po co mają podnosić cene jabłka ? jak jabłko teraz zdrożeje to im sie zrobi wiecej wiśni czy truskawek ? nie myślisz logicznie wogóle i  mróz nie ma żadnego wpływu na cene obecną, jedynie na sezon następny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

i co z tego ? po co mają podnosić cene jabłka ? jak jabłko teraz zdrożeje to im sie zrobi wiecej wiśni czy truskawek ? nie myślisz logicznie wogóle i  mróz nie ma żadnego wpływu na cene obecną, jedynie na sezon następny

no dokładnie tak, poza tym robi się problem z przejściem na Białorusi, poczytajcie sobie w necie, nie ma o gdybać odnośnie ceny. czas pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma wpływ ludzie zamykają kontrole będą trzymać do jesieni

 

 

yhy ciekawe czy to jabłko tyle wytrzyma i czy na przemysł nie wysypiesz to po pierwsze, po drugie chyba w sadownictwie nie jest tak zle jak sie trzyma rok czasu jabłko i przez rok nie ma regularnego przychodu a życ z czegoś i opłaty robić trzeba. Zważywszy po chudym ubiegłym roku. Więc trzeba mieć zapasy finansowe aby tyle trzymać jabłko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhy ciekawe czy to jabłko tyle wytrzyma i czy na przemysł nie wysypiesz to po pierwsze, po drugie chyba w sadownictwie nie jest tak zle jak sie trzyma rok czasu   i przez rok nie ma regularnego przychodu a życ z czegoś i opłaty robić trzeba. Zważywszy po chudym ubiegłym roku. Więc trzeba mieć zapasy finansowe aby tyle trzymać jabłko

są tacy co sprzedali np. połowę mają kilka komór a resztę będą trzymać nie mówię że cały rok ale do września słyszałam, że byli tacy co w zeszłym roku albo 2 lata

wczesniej we wrześniu sprzedawali lobo z zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik

W 2007 roku kolega trzymal do sierpnia nie bylo letnich jablek to kasowal wtedy 50zl za skrzynke na Broniszach przyjeżdżał bdf to kupcy czekali na niego ale myślę że takie czasy już sie nie powtórzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...