Skocz do zawartości

Wczesne ziemniaki 2021


Ursus4062

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Advertisement
Gość kkkkkk
2 godziny temu, Konstantynopolitanczyk napisał:

Raczej tak jak wszedzie, choć kolega dzisiaj wstawił do grzanego garażu pod domem

i co mu to da? rozumiem że jakąś propagande siejecie ja już 3 lutego będę sadził co za cudowne forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość kkkkkk napisał:

i co mu to da? rozumiem że jakąś propagande siejecie ja już 3 lutego będę sadził co za cudowne forum :)

Najlepiej juz sadzmy ?zimy ma nie byc , po co kielowac ?Na kwietnia do kopania juz  policzcie jaka kase zrobicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Szzone napisał:

Już widzę tego młodego 1 czerwca po 5-6 zł za worek ? . Poprawcie mnie jak się mylę. Cena starego szybko sprowadzi młodego na dno.

Też jestem tego samego zdania, dość że stary będzie wiosną jeszcze gorsza miał nędzę i wczesbego wszyscy na sądzą i na przykrywają bez opamiętania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
W dniu 30.12.2020 o 10:51, Ursus4062 napisał:

oj coś czuje że, że będzie naprzykrywane jak nigdy bo w tym roku tylko ten najwcześniejszy zapłacił

kopalem od 18 maja.pierwsze 2 tyg męki przez dzień małego busa( 1.5T)ciężko było podać,wcale nie bylo kupca.Tydzień przed i do Bożego Ciała spoko.ale jak już zawalili giełde w ten dzień co ponoć wszystko idzie to już po dochodowości,lepiej było pszenice posiać.Ostrzegam wszystkich naiwnych żeby się nie przeliczyli tak jak w 2020 na późnym bo na wczesnym też dobrze nie było.Znam takich co zrobili przerwę w kopaniu na tydzień po nie było komu podać.Jak jeszcze nie otworzą restauracji imprez to dopiero porażka będzie.Ja w tym roku pod przykrycie mniej a na póżne wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • 3 weeks later...

Proponuję wrócić do głównego tematu wątku.

W dniu ‎2021‎-‎01‎-‎24 o 15:49, Gość Rolnik napisał:

Witam jak tam gotowi już do sezonu? Ziemniaki już gotowe?

Ja osobiście zmniejszam kiełkowane, w przyszłym tygodniu dopiero będziemy sypać w skrzynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Advertisement
W dniu 28.01.2021 o 07:50, Gość Irek napisał:

Cena ziemniaka wczesnego będzie niska, stary ziemniak słabo schodzi cena nie powala do tego już mamy import młodego z Izraela. Jedynie pogoda może to zmienić.

Chłopy już widać ze zima będzie do końca marca, a to już coś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...