Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Wczesne ziemniaki 2021


Ursus4062

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gość Lolo napisał:

Ja słyszałem , że na Rybitwach po 20 ale na 100% nie potwierdzę .

To ja ci powiem że się mylisz.. bo jest niższa cena a teraz po deszczach poleci jeszcze w dół. Tak że sieradzcy i inni przerzutowcy nie szykujcie się że zarobicie na przebitce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dobrzec pływa
12 godzin temu, Gość Kalisz napisał:

Jaka cena na Łodzi?, bo kalisz 13 zł można kupić

Chciałbyś za 13 ale to Twoje marzenie dziś totalny brak pyrki kalisz 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Konstantynopolitanczyk napisał:

To ja ci powiem że się mylisz.. bo jest niższa cena a teraz po deszczach poleci jeszcze w dół. Tak że sieradzcy i inni przerzutowcy nie szykujcie się że zarobicie na przebitce

A gdzie masz te deszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sieradzak napisał:

Okolice Sieradza 6 litrów doj.... z tej mega burzy. Po południu nie będzie śladu. Teraz napewno będzie wysyp ziemniaków jak to niektórzy przewidują.?

To i tak u nas świętokrzyskie deszczu nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Okolice Wroclawia
4 godziny temu, Sieradzak napisał:

Okolice Sieradza 6 litrów doj.... z tej mega burzy. Po południu nie będzie śladu. Teraz napewno będzie wysyp ziemniaków jak to niektórzy przewidują.?

Ja się martwię żeby sadzeniaki urósł na przyszły rok , a oni tutaj przewidują rekordowe zbiory???Kupę handlarzy i cwaniaków na tym forum nic wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Gość Okolice Wroclawia napisał:

Ja się martwię żeby sadzeniaki urósł na przyszły rok , a oni tutaj przewidują rekordowe zbiory???Kupę handlarzy i cwaniaków na tym forum nic wiecej

Podzielam twoje zdanie co do handlarzy i plonu. Grunt masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
8 godzin temu, Gość legnica napisał:

lamenty ze plonu nie ma. a ceny w doł i w dol  i w dól. wrocław dzis 1.4 .  nie ma plonu nie ma ceny to o co wam chodzi

Bo ceny nie bedzie. 50 groszy max jesienią , w zeszłym roku tez rzekomo byla susza a 20 groszy zaraz ktoś powie ze nasadzonw bylo a teraz nie jest ? Późne ziemniaki typu Soraya Quean Anna belana bellarosa sa piękne nawiazane. Chyba ze ktoś sądzi 5 rok denara to co by sie nie dalo plonu nie będzie. Jak się dba tak sie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś jak dwa dni temu były po 3.99 to nie pisaliście. Promocja w biedrze może być nawet po kosztach zakupu od producenta przecież i tak zarobią na czymś innym. Promocja potrwa z tydzień a Wy już tu piszecie aby siać panikę jak to cena leci w dół. Jak jest niska w biedrze to niby wyznacznik cen a jak mega wysoka np 3.99 to nie jest już wyznacznik. Ekonomiści z Bożej łaski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Okolice Wroclawia
10 godzin temu, Gość legnica napisał:

lamenty ze plonu nie ma. a ceny w doł i w dol  i w dól. wrocław dzis 1.4 .  nie ma plonu nie ma ceny to o co wam chodzi

Zła cena ? Co byś chcial Bolku końcem czerwca żeby było 3zl????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Okolice Wroclawia
Godzinę temu, Gość OpolskiDżonun napisał:

Kartofelki po 99 groszy w biedronce kartoflarze?

Bo jakiś SieradzkiDzon zrobił promocje biedronce, napisz tutaj na forum może się odezwie do Ciebie i kupisz po 50gr ten odpad.??Nie lamentuj tyle bo żyłka ci pęknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...