Skocz do zawartości

Wczesne ziemniaki 2021


Ursus4062

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Gość Stanley Scania napisał:

Dzięki takim co oddają darmo ja mam na nowe auto i złoty łańcuch. Pozdrawiam niewolników. Bronisze catania 15zł

5 letnia skoda to nie nowe auto, a łańcuch swieci się jak tombak. Biznesmen w necie, a co w świecie...?

cena realnie 12-10 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Łuki napisał:

Trzeba było iść spać a nie dziadować całą noc 

Czy sprzedawanie własnego towaru to  dziadowanie ? Przecież nikogo nie błagałem żeby ode mnie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Esk napisał:

Przez noc sprzedałem 3 worki.

Zarobiłeś chociaż na placowe? Giełdy służą do robienia pieniędzy ale tylko wąskiej grupie ludzi, właścicielom ewentualnie jakiemuś zarządowi jeżeli ten twór należy do miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Gość Rolnik napisał:

Poczekajmy 2 tyg zobaczymy kto bedzie dziadowal ziemniak w tym roku to jedna porazka ciapa w ziemi i z ziemi pozna jesien pokaze 

Oczywiście u nas na Wschodzie to też marnie, z nawadnianych plantacji kopiemy 20-25 ton. Kolega skrobiowke kopie bez nawadniania to 15 ton. Zaraza 6 razy robiona. A gdzie woda nie doszła to zdechly A pozniejsze to się odbiły po deszczach i kwitna. Trzeba desykowac. W okolicy nie ma u nas towaru bo wszystko w lipcu susza zabrała. A to co w Sierpniu nalalo to wygnilo na dolach i to dużo. Ukrainiec dzwonił są zainteresowani kupnem bo u nich też słabe plony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec Kraków

Panowie czy wszyscy pod Krakowem maja taki problem z gniciem bo juz nie wiem gdzie kupować żeby to na drugi dzień nie trzeba było przebierać przed sprzedażą co z tego ze cena niska jak jakości nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Kupiec Kraków napisał:

Panowie czy wszyscy pod Krakowem maja taki problem z gniciem bo juz nie wiem gdzie kupować żeby to na drugi dzień nie trzeba było przebierać przed sprzedażą co z tego ze cena niska jak jakości nie ma.

Nie tylko Krk. Łatwiej zapytać gdzie nie gnije. A prawda taka że gnić to dopiero będzie jak napełnią tym przechowalnie... A po przecenach jesiennych cena mocno w górę.

Aktualnie BB 0,6. Gala itp 0,7. Gala myta w BB 0,88.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OpolskiDżonun
44 minuty temu, Gość Esk napisał:

Zapraszamy do mnie,  przesortowane uczciwie. 

Jak ty boxerem na giełdę jeździsz to ile możesz zaoferować kartofla dziennie 100 worków?Daj spokoj naszykuj tyrrra będziemy rozmawiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszyscy kupujacy macie jeden problem nie potraficie uszanowac chociaz jedengo stalego dostawce tylko dla was sie liczy kasa dla was a druga strona nie wazna. Umnie zadne nie gnija leza idealnie czekam na powaznego kupca . ps ceny wyjsciowe sadzonki jak 2 lata temu juz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...