Skocz do zawartości

Wczesne ziemniaki 2021


Ursus4062

Rekomendowane odpowiedzi

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse

Handlarzyki i buractwo które przerzuca towar to niech sobie posadzi i sprzedaje po 5 Za worek to i ja od was kupie. Chłopy trzymać cenę bo plonów nie ma. A na poludniu Europy jest pusto i już biora, na Ukrainie w 4 obwodach susza. Jeszcze handlarzyki się postacie tak jak to było w tym roku w lutym i marcu jak ukraina towar wymiotla to i cena się u was znalazla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie śmieszą posty niektórych osób wystarczy spojrzeć na ilości ziemniaków w ogłoszeniach na igrit. Jedna strona we wrześniu to są bardzo małe ilości wychodzi  1-2 ogłoszenia na województwo w cenach od 10 do 12 zł z domu  a wy tu mówicie o sprzedaży po 5 zł na giełdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość ina napisał:

Trochę mnie śmieszą posty niektórych osób wystarczy spojrzeć na ilości ziemniaków w ogłoszeniach na igrit. Jedna strona we wrześniu to są bardzo małe ilości wychodzi  1-2 ogłoszenia na województwo w cenach od 10 do 12 zł z domu  a wy tu mówicie o sprzedaży po 5 zł na giełdzie...

Kolego głupota ludzi nie zna granic w tamtym tygodniu można było dostać na hurtowni 13-14 zł Kraków i okolice ale już w tym tygodniu oszołomy z sieradza z transportem do Krakowa przywożą w cenie 10 zł a wykopki nie zaczęły się jeszcze na dobre 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OpolskiDżonun
6 godzin temu, Gość Rolnik napisał:

Handlarzyki i buractwo które przerzuca towar to niech sobie posadzi i sprzedaje po 5 Za worek to i ja od was kupie. Chłopy trzymać cenę bo plonów nie ma. A na poludniu Europy jest pusto i już biora, na Ukrainie w 4 obwodach susza. Jeszcze handlarzyki się postacie tak jak to było w tym roku w lutym i marcu jak ukraina towar wymiotla to i cena się u was znalazla. 

Głowo kapuściana handlarz zawsze zarobi ty niekoniecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość OpolskiDżonun napisał:

Głowo kapuściana handlarz zawsze zarobi ty niekoniecznie 

Zawsze sie stara zarobić. I moge Wam powiedziec ze handlarz tez woli drogi towar i ssanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OpolskiDżonun
1 godzinę temu, Gość KRK napisał:

Zawsze sie stara zarobić. I moge Wam powiedziec ze handlarz tez woli drogi towar i ssanie :) 

Dokładnie bo przy wysokiej cenie jest większe pole manewru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec Góral

Ziemniak w tym roku zaplaci Południe Polski jest dużo ziemniaka ale gnije na potęgę i się nie nadaje.Niech każdy zarobi swoje.Takie ceny jak 5 zł to juz w tym roku nie będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Kupiec Góral napisał:

Ziemniak w tym roku zaplaci Południe Polski jest dużo ziemniaka ale gnije na potęgę i się nie nadaje.Niech każdy zarobi swoje.Takie ceny jak 5 zł to juz w tym roku nie będą.

Tak ale 15 zl to też nie będzie. 

7-9 zl sie ustabilizuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Stas napisał:

Tak ale 15 zl to też nie będzie. 

7-9 zl sie ustabilizuje. 

Zgadzam się ale moim zdaniem po nowym roku ziemniak zapłaci i to powyżej 1zl/kg. Taką mam nadzieję? a tymczasem luz 0,50 a na mycie 0,70. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Asad napisał:

Zgadzam się ale moim zdaniem po nowym roku ziemniak zapłaci i to powyżej 1zl/kg. Taką mam nadzieję? a tymczasem luz 0,50 a na mycie 0,70. Pozdrawiam

Cięzko będzie Litwini już zaczynaja dzwonić a maja więcej towaru niż w roku ubiegłym, zaraz ktoś powie co taka  mała Litwa może, przypominam ze 2 sezony temu jak już niewiedzieliscie ile wolac "22-25 i niema" to własnie Litwa Łotwa Estonia przywoziły po 0,9 a nasi w maju w pole wozili, dodatkowo jak zainteresowani wiedzą w 80 % uprawia to tam Holender więc pojęcie jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...