Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Export Deser 2021 - notowania!


IGRiT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tobiasz
3 godziny temu, Gość Gargamel napisał:

A kto Cię  będzie potem szukał,bieżesz  to płać a nie ...

Taką propozycję dostałem od pewnej grupy z mazowieckiego z którą współpracuje 3 sezon. Są to ceny netto po przesortowaniu.  Kasa do tej pory się zgadzała.. mają sporo zamówień na Hiszpanie i Portugalię ale towar pozostawia wiele do życzenia, jest sporo gradu i śrutu. A jak ktoś ma baltone to jedzie na zachód za wagę - słowa handlowca.

Jak komuś nie pasuje to może sprzedawać po 1.20 i paść kupców a jak widać  takich ogłoszeń nie brakuję na tym portalu...

Twój towar, Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robert

Do heh.

Jak porzadza nami pisiorki jeszcze z jedna kadencję to może i być te 50 zł za kg bo juz i tak mamy gigantyczną inflację więc nigdy nie mów  nigdy :D

Co do cen. Za Goldena niektórzy proponują za gotówkę nawet 1.9 za ładny towar, także tylko idared gloster i szampion zostały już w tyle cenowym. A że jest są to przeważające odmiany w kraju to średnia nie idzie zbytnio w górę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robert

Jakie są? Może dla ciebie. Jest okazja dobrze zarobić w tym roku i kto będzie chciał to zarobi. Ale taki jest Polak. Byle dac taniej, aby wejść na czyjeś miejsce, aby ktoś nie wszedł na nasze. Znam takich ludzi i sadownikow i handlarzy.

Ja powiem tak jak pisałem wcześniej. Jestem prawie po handlu bo każdy ma inną sytuację. Cena idzie w górę, handel w kraju się rozkręca bo luzuja obostrzenia, widac to tez po tym jak schodzi jablko, (niektórzy uważają bronki za wyznacznik xD). Pogoda do handlu za granicę też fajna, a jabłka coraz mniej (ladnego).

Dziś dzwonili z kilku grup oferując za Prince 1.5 do sortu. 7-9. Miałem też telefon o wagę i na zachód można wziąć nawet 1.8. Za taki sam kaliber.  Jest różnica? Każdy sprzedaje jak chce i gdzie chce. Zawsze będą ludzie ktorzy oddają się za darmo i psują rynek. Zawsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Gość Adam napisał:

Janagoldy na Export 2 klasa 85gr.. a na   obieranie 80gr.. Bizrsmeny którzy szykują w karton 

Sadownictwo to pasja i miłość nie biznes;)

Pasjonaci lubią pracować za darmo...5 gr też pieniądze;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Gość Tred napisał:

Podane 3 auta prince 1,8zł za wagę w szkrzyni .Kasa na kole.Na poniedziałek dwa auta 1,9zł za wagę Ładny towar płacji?

W kalibrze 7-9? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
52 minuty temu, Gość Tred napisał:

Podane 3 auta prince 1,8zł za wagę w szkrzyni .Kasa na kole.Na poniedziałek dwa auta 1,9zł za wagę Ładny towar płacji?

Tanio sprzedaleś.Już spokojnie po 2 zł za wagę na zachód biorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Tred napisał:

Podane 3 auta prince 1,8zł za wagę w szkrzyni .Kasa na kole.Na poniedziałek dwa auta 1,9zł za wagę Ładny towar płacji?

Potwierdzam tez podałem za 1.8:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość brayan 45

Patrząc na ceny jakie, oferują spółki to coś mi się nie chce wierzyć w te 1,9zł na zachód. białoruś tez więcej nie daje. więc...?

jak ktoś potrzebuje to ja chętnie sprzedam za taką cenę 230 ton z Ka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedawać jabłka niżej niż 3 zł za wagę!!!!!!! Dziś miałem propozycje po 2,2 za wagę za Princa.Grzecznie podziękowałem. 3 zł i kasa na kole!!!!Niema innej opcji!

Edytowane przez IGRiT
Usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość Sad napisał:

Nie sprzedawać jabłka niżej niż 3 zł za wagę!!!!!!! Dziś miałem propozycje po 2,2 za wagę za Princa.Grzecznie podziękowałem.! 3 zł i kasa na kole!!!!Niema innej opcji!

Ja miałem ofertę 4 PLN.ale tak go zbluzgalem,że stoi do teraz czerwony na podwórku....

Ale jak się obudziłem to zauważyłem,że telefonu do kupca nie zanotowałem...

Może jutro też mi się przyśni i cena będzie lepsza?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Realne ceny

Na firmach które płacą i nie ściemniają ceny zbytnio nie zmieniły się od zeszłego roku. 1.4-1.5  za princa to żadna rewelacja. A po sortowaniu 1,2 PLN to bedzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...