Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Export Deser 2021 - notowania!


IGRiT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość

Nie ma co narzekać na cenę.Jabłka nie brakuję kto ma ładny towar to i tak sporo zostaje.Nie jest to 0,50 gr. Dobrze że ma kto brać to nasze jabłko.Następne lata też nie będą leprze to nie jest tak jak 20 lat temu że była jedna przechowalnia na wsi.Dziś po 3 są w jednym gospodarstwie.Zapchane pod sufit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
7 godzin temu, Gość Gość s napisał:

Wszyscy wiemy co było,nie wiemy co będzie.Chodzi mi o zwykłe sianie popeliny źe od poniedziałku to,od wtorku tamto.

Chcesz gwarancji kup toster albo oglądaj kurwizje,tam same sukcesy i pewne info.

Osobiście polecam więcej luzu i dystansu do jabłek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Filozof
Godzinę temu, Gość Sad21 napisał:

Od poniedziałku kolejne obniżki zarówno deseru jak i suchego przemysłu . Towaru masa zastój w handlu.Niestety nie wróży to dobrze na przyszłość.

Czemu od poniedziałku a nie od środy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość s
Godzinę temu, Kupiec napisał:

Mnie zastanawia jakim trzeba być bezmózgiem żeby gazować kompletnie zielone i całe po gradzie jabłko? Na co ktoś liczył?

Masa się tego właśnie otwiera.

Nie zastanawiaj się,tylko gdy pojedziesz oglądać jabłko spytaj gospodarza dlaczego jest bezmózgiem,pewnie grzecznie odpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kupiec napisał:

Mnie zastanawia jakim trzeba być bezmózgiem żeby gazować kompletnie zielone i całe po gradzie jabłko? Na co ktoś liczył?

Masa się tego właśnie otwiera.

Mnie też to zastanawia...z tego co wiem to koncepcja była taka...

Nima japka to baltona bedzie po 4 za wagę a te zielone i po gradzie to po 3 wezmą i gitara....rwane było wszystko z drzewa...nawet liście.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nnnn. A to

Dzięki temu że zerwaliśmy wszystko do skrzyń to przemysł nie był po 8 gr a deser po30 gr. 

1 godzinę temu, Kupiec napisał:

Mnie zastanawia jakim trzeba być bezmózgiem żeby gazować kompletnie zielone i całe po gradzie jabłko? Na co ktoś liczył?

Masa się tego właśnie otwiera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Gość s napisał:

Nie zastanawiaj się,tylko gdy pojedziesz oglądać jabłko spytaj gospodarza dlaczego jest bezmózgiem,pewnie grzecznie odpowie.

Nie oglądam szajsu, więc nie będę miał okazji spytać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość s
Godzinę temu, Kupiec napisał:

Nie oglądam szajsu, więc nie będę miał okazji spytać.

 

Całą zimę narzeka na jakość jabłek,a teraz piszesz źe nie oglądasz gorszego towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą jakością w komorach rożnie bywa, znajomy chciał kupić trochę jabłka w skrzyniach i mówi że jest cała masa słabego towaru, po gradzie, zielony, nawet po owocówce, ludzie wszystko pchali do komór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość s
1 godzinę temu, Kupiec napisał:

Otwieraj komorę i dzwoń po bdfa, a nie tu piszczysz.

Gdybym miał sprzedać takiemu kupcowi  marudzie jak Ty ,wolałbym wyspać na przemysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Gość s napisał:

Gdybym miał sprzedać takiemu kupcowi  marudzie jak Ty ,wolałbym wyspać na przemysł.

Wiadomo, lubię takie podejście, wyraża niesamowity przejaw inteligencji oraz podkreśla umiejętność liczenia i kalkulacji. ?

Za tyle nie sprzedom, wysypię, a nie dom ci zarobić.

Ten co przemysł bierze to pracuje charytatywnie, on nie zarabia na towarze. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Jan napisał:

 

Panie Proroku jakie perspektywy na następny tydzień - dwa?

Perspektywy zaczynają słabo wyglądać.spowolnienie już widać.

Dużo komór się otworzylo bo każdy chce coś sprzedać przed świętami.

Jak mantrę powtarzam,że dobra jakość w dobrej odmianie zapłaci,ale nie spodziewam się rewelacji cenowych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adam wgr

Do maja nie ma szans na lepszą cenę.. Trochę więcej komór się otworzyło i już jest presja na obniżkę a przy tej ilości chłodni KA masa towaru będzie do maja.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość kilim

No właśnie miało być o cenach jabłek deserowych?

jestem z rejonu gdzie wszystkie pogradowe jabłka zamknięte są w KA. białorusinom to nie przeszkadza i kupują ze zwykłej po 1zł 25gr. 

Czy ktoś ma podobne sytuacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Adam napisał:

Koledzy myślicie że w tym sezonie gloster doczeka się jeszcze lepszych cen? Bo to co teraz proponują 90gr na sortowanie to jakiś śmiech jest

To wybitnie deserowa odmiana ciesząca Się uznaniem na dalekich rynkach...

Ale każdy kumaty już ja usunął z sadu bo ostatnio nie sposób na niej zarobić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek

I tak przy okazji to mogę kupić od was te baltone z ka. 7-9 za 0.33 Euro. To wy nie potraficie liczyć sprzedając jabłka. Wozimy takie usługowo na Belgię i Holandię.  Tak cena jest dużo wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...