Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Export Deser 2021 - notowania!


IGRiT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anom
3 godziny temu, Gość Mi6 napisał:

Skąd wy bierzecie takie ceny, napiszcie że jest 2 PLN , a co tam internety, wszystko łykną. Wszystkie duże sortownie w okolicach Grójca płacą za czerwoniaki max 90 groszy za wagę, i chętnych do oporu.kasa odrazy, a nie jak od ARMiR za pół roku .pozdro dla fantastów i bajkopisarzy.

Jak chętnych do oporu to po co tyle ogłoszeń, że kupią prawie wszystko???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zenon
12 godzin temu, Gość Realny napisał:

to dobre, sortowanie płaczą i płacą ? no tak, już sami prezesi jeżdża po podwórkach i błagają o jabłka. Wiesz, ile jeszcze jabłek jest na grupach? Powiem Ci na przykładzie okolic Grójca z trzech grup dane, to jest kila tys ton jeszcze zamkniętych. Ile miesięcy zostało handlowych do nowych zbiorów?  Pisząc takie głupoty siejesz ferment, ludzie czytają i będą się wstrzymywać ze sprzedażą, bo będą czekać na 2 zł waga, a tu zonk za pare tyg miękki owoc, cena jabłek mocno w dół i dziękuję. Jest teraz popyt zwiększony, bo By poluzowała granicę to proponuję handlować. Trzeba też mieć w głowie, że też nie są to jakieś potężne ilości jakie teraz By wyciąga,a Egipt aktualnie bardzo słabo export.

Myślę, że tych jabłek po grupach jest jednak mniej niż rok temu. Wszyscy d*py po moczyli w poprzednim sezonie i tego szału na jesieni nie było widać w zakupach prosto z sadu.

Czas pokaże jak będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Realista
Godzinę temu, Gość Zenon napisał:

Myślę, że tych jabłek po grupach jest jednak mniej niż rok temu. Wszyscy d*py po moczyli w poprzednim sezonie i tego szału na jesieni nie było widać w zakupach prosto z sadu.

Czas pokaże jak będzie...

Po 5 zł za wagę za glostera. Inne odmiany drożej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stach
3 godziny temu, Gość japko napisał:

igrit czerwony, ni ma japka

Nie podniecaj się,  sadownicy mają kilka alternatyw wycofanie na przemysł szykowanie w karton lub sprzedaż za wagę .

Obserwuj cierpliwie i pamiętaj kto jest najgłośniejszy ten jest najsłabszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wykresik

zrobilem potezny wykresik wszystkich ogloszen dotyczacych japka na igricie, pokazuje procentowo ile w danym dniu bylo ogloszen kupna, moze komus sie przyda

Cap45ture.thumb.PNG.8bc18937e74248859cd6fe9a7466a2b7.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 5 zł za wagę
4 godziny temu, Gość Wykresik napisał:

zrobilem potezny wykresik wszystkich ogloszen dotyczacych japka na igricie, pokazuje procentowo ile w danym dniu bylo ogloszen kupna, moze komus sie przyda

Cap45ture.thumb.PNG.8bc18937e74248859cd6fe9a7466a2b7.PNG

Zobaczymy na początku czerwca Jaka będzie cena ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delicjusz
7 godzin temu, Gość Goldenik napisał:

Golden 7+ 1.4 to max na sortowanie czy jest gdzieś więcej?

1,3 było w styczniu.

Opłacało się przechowywać do maja za 10gr??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin

Prince w karton 1.5. Waga 1.2

Golden 6.5 plus w karton 1.5 

Na Białoruś tylko dawaj. Głównie jonagoldy. Naidared waga 1.1 1.2. Łaski nie robią jak za 1 zl jest przemysl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goldenik
2 godziny temu, Gość delicjusz napisał:

1,3 było w styczniu.

Opłacało się przechowywać do maja za 10gr??

mistrzu jak ja bym umiał przepowiadać przyszłość to by było pięknie, teraz to se można gadać, goldena moze niekoniecznie, ale Idareda sie oplacalo na przyklad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goldenik
2 godziny temu, Gość Marcin napisał:

Prince w karton 1.5. Waga 1.2

Golden 6.5 plus w karton 1.5 

Na Białoruś tylko dawaj. Głównie jonagoldy. Naidared waga 1.1 1.2. Łaski nie robią jak za 1 zl jest przemysl 

Ale te 1,5 to pewnie bezposrednio trzeba znac Białorusina jakiegos, ja niestety nie znam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Realista
22 godziny temu, Gość Marcin napisał:

Prince w karton 1.5. Waga 1.2

Golden 6.5 plus w karton 1.5 

Na Białoruś tylko dawaj. Głównie jonagoldy. Naidared waga 1.1 1.2. Łaski nie robią jak za 1 zl jest przemysl 

Człowieku nie pisz bzdury. To tylko w twoich marzeniach takie ceny.Po 1,20- 1,30 wszystkie jabłka goldeny,prynsy.A będzie jeszcze taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin

Realisto, moj drogi Realisto, nie ośmieszaj się. Sprzedałes czy nie możesz się dokupić? 

1.5 w karton Prince, jonagored, waga jak pisałem. I idzie w górę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawid
6 godzin temu, Gość Marcin napisał:

Realisto, moj drogi Realisto, nie ośmieszaj się. Sprzedałes czy nie możesz się dokupić? 

1.5 w karton Prince, jonagored, waga jak pisałem. I idzie w górę. :)

1.2-1.3 realne pieniądze na dzień dzisiejszy, gdzie niby płacą 1.5 ? Jak narazie to cena stoi w miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik pro

Mamy już prawie połowa mają a cenie nie poszły do góry to już nie pójdzie. Część sadowników wstrzymała otwieranie komór ale niestety kiedyś się i te otworzą więdz towaru cały czas będzie sporo na rynku.. W czerwcu nie ma co się spodziewac lepszego zbytu a tym samym lepszej ceny... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Realista
1 godzinę temu, Gość Sadownik pro napisał:

Mamy już prawie połowa mają a cenie nie poszły do góry to już nie pójdzie. Część sadowników wstrzymała otwieranie komór ale niestety kiedyś się i te otworzą więdz towaru cały czas będzie sporo na rynku.. W czerwcu nie ma co się spodziewac lepszego zbytu a tym samym lepszej ceny... 

Nareszcie coś mądrego?.Trzymaj Marcinie czekaj na 5 zł za wagę i wysypiesz .Czeka na ciebie patelka.Pazerny traci dwa razy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek

Słucham, nie poszła do góry? Końcem marca sortownie oferowany 80 gr za popularne odmiany. Dziś można wziąć 1.4 1.5 w karton na Białoruś. To jest nie znaczące? Średnio wychodzi gdzieś minimum 50 groszy roznicy ostatecznie. Na 300 tomach mam 150 tysięcy więcej. To jest nic? 

A jabłka w biedronce ponad 4zl. Uoik już dawno powinien zamykać ludzi do więzienia minimum na 5 lat za takie znowu cenowe. Szybko by się skończyło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie placz majster
1 hour ago, Guest Realista said:

Nareszcie coś mądrego?.Trzymaj Marcinie czekaj na 5 zł za wagę i wysypiesz .Czeka na ciebie patelka.Pazerny traci dwa razy?

jak powiedziec ze sie sprzedalo japka po pare groszy nie mowic ze sie sprzedalo japka po pare gorszy ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ciekawy
3 godziny temu, Gość Marek napisał:

Słucham, nie poszła do góry? Końcem marca sortownie oferowany 80 gr za popularne odmiany. Dziś można wziąć 1.4 1.5 w karton na Białoruś. To jest nie znaczące? Średnio wychodzi gdzieś minimum 50 groszy roznicy ostatecznie. Na 300 tomach mam 150 tysięcy więcej. To jest nic? 

A jabłka w biedronce ponad 4zl. Uoik już dawno powinien zamykać ludzi do więzienia minimum na 5 lat za takie znowu cenowe. Szybko by się skończyło 

Prad za darmo???

Ususzka?

Zgniłki?

Przygotowanie??

 

Na pewno minimum 50 gr więcej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse
Gość adff
1 hour ago, Guest ciekawy said:

Prad za darmo???

Ususzka?

Zgniłki?

Przygotowanie??

 

Na pewno minimum 50 gr więcej???

30 na pewno a to już sporo w tych czasach, co prawda sztucznie spowodowane ale jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bialorusin
W dniu 10.05.2022 o 14:14, Gość Goldenik napisał:

Golden 7+ 1.4 to max na sortowanie czy jest gdzieś więcej?

Dam 1.5 wagę... W przeliczeniu na kasze i sól

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ciekawy
9 godzin temu, Gość adff napisał:

30 na pewno a to już sporo w tych czasach, co prawda sztucznie spowodowane ale jednak

20 gr to koszt tylko przygotowania

Prąd pewnie 8-10 gr

Nie jestem aż takim optymista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pryns
1 hour ago, Guest ciekawy said:

20 gr to koszt tylko przygotowania

Prąd pewnie 8-10 gr

Nie jestem aż takim optymista

ja sam nie przygotowuje ale na sortowanie czesc prynca sprzedawalem pod koniec lutego po 0.85 7+ i teraz niedawno reszte po 1.3 7+ i wyszlo po odjeciu pradu 30 gr gdzies na oko, czyli tyle ile ta doplata wiec wzrost tylko i wylacznie tym spowodowany, japka masa jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...