Skocz do zawartości

jabłka przemysłowe


marta 33

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gość Wgr napisał:

Jak masz 19 lat to się nie wpier**/*** w sadownictwo. Znajdź sobie jakoś robotę, będziesz miał lżej.  Chyba że jest bauer i masz z 50ha i cały park maszynowy

Święte słowa nie jeden powinie je wziąć głęboko do siebie zanim wdepnie w ten "biznes" zwany sadownictwem. Żyłem marzeniami o lepszym jutrze i się nie doczekałem. Dziś żałuję że w to wdepnolem. Od zalania dziejów chłop to najnisza drabina społeczna każdy może ponim jeździć i żadna władza nie da chłopu zrobicz kariery bo drogie płody rolne podiudza ludzi w miastach. A zondzacy tego nie chcą bo nic tak nie WKU.. I lud jak droga żywność 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 777
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 godziny temu, Gość Asdfg napisał:

Może nie 50 ale 20 jest i maszyny wszystkie potrzebne tez, kasy dla siebie na najbliższe 5 lat mam bo na krypto mi się udało trochę zgarnąć więc można się pobawić, także na spokojnie, szkoda to zmarnować 

Dasz rade znaleźć klientów, trzeba wystawiac oferty na portalach ogólnoeuropejskich, typu FreshMarket, freshplaza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ernest

Prawda jest tak szanowni państwo że teraz każdy liczy na cud i że jakoś to jabłko zejdzie.

Z tego co obserwuje to w zwykłych chłodniach jest skumulowana tak ogromna masa towaru głównie Sandomierz i lubelskie aczkolwiek i w Grójcu jest trochę towaru w zwykłych. To jabłko już się woskuje traci jędrność i w lutym wiadomo gdzie wyląduje . 

Przypuszczam że przełom lutego i marca będziemy mieli 1 fale sypania że zwykłych chłodni.

Druga fala nastąpi przełom mają i czerwca tym razem z ka.

Jak ceny przemysłu?  Mogielnica 45gr calosamochodowe.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Ernest napisał:

Prawda jest tak szanowni państwo że teraz każdy liczy na cud i że jakoś to jabłko zejdzie.

Z tego co obserwuje to w zwykłych chłodniach jest skumulowana tak ogromna masa towaru głównie Sandomierz i lubelskie aczkolwiek i w Grójcu jest trochę towaru w zwykłych. To jabłko już się woskuje traci jędrność i w lutym wiadomo gdzie wyląduje . 

Przypuszczam że przełom lutego i marca będziemy mieli 1 fale sypania że zwykłych chłodni.

Druga fala nastąpi przełom mają i czerwca tym razem z ka.

Jak ceny przemysłu?  Mogielnica 45gr calosamochodowe.

 

 

A Ty kiedy sypiesz "znafco" ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość janusz
23 godziny temu, Gość nok napisał:

I kupuje któryś zakład między świętami a nowym rokiem? tak z ciekawości pytam 

Tak jarogniewice płaca nawet 60 gr i słyszałem ze Szczekociny 55 gr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
4 godziny temu, Gość Ggg napisał:

Po świętach podobniez od 40gr mają wyjść ale nie spieszy się bo ma nawet dojść do 60gr więc poczekać poczekać. 

Napisz o co ci chodzi ,bo ciężko się to czyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klapek
5 godzin temu, Gość Ggg napisał:

Po świętach podobniez od 40gr mają wyjść ale nie spieszy się bo ma nawet dojść do 60gr więc poczekać poczekać. 

Bzdury..

50gr w dalszym ciągu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Ggg napisał:

Po świętach podobniez od 40gr mają wyjść ale nie spieszy się bo ma nawet dojść do 60gr więc poczekać poczekać. 

A co to za cena nawet te 60gr co to m być przytych cenach środków i inflacji zart i jeszcze światło w górę to musi zdrożeć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Ggg napisał:

Po świętach podobniez od 40gr mają wyjść ale nie spieszy się bo ma nawet dojść do 60gr więc poczekać poczekać. 

A potem dadzą 50 i się cieszył będziesz że mogło być gorzej?

Tak samo z nawozami, podnieśli na 4,5tys, potem opuścili na 3, ale ludzie zadowoleni ?

Pięknie zakłady rozgrywają ten sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Zgnilizna
2 godziny temu, Gość Ggg napisał:

Ja propozycję po cichu przy większej ilości czyli 40-60 ton po 54 dziś miałem za idared  ale poczekam.

A to ciekawe bo orientując się dzisiaj tak z grubsza to niektórzy płacą 45-47 gr ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
50 minut temu, Gość Zgnilizna napisał:

A to ciekawe bo orientując się dzisiaj tak z grubsza to niektórzy płacą 45-47 gr ?

Okolice Jasienca wyjściowa cena 53gr. Większa ilość pewnie około 55gr. Ssanie ogromne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...