Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

jabłka przemysłowe


marta 33

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 777
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mi ostatnio jeden ancymon mówił że przemysł jest po 60gr. No to dzwonię do tego klienta co niby oferuje taka cenę a on do mnie 48gr mała ilość a za 25 ton 50gr . Mowa oczywiście o suchym przemyśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza na forum we wszystkich działach sadowniczych zarówno przemysł jak i export deseru. Chłopy na targach zakupy porobili s teraz siedzą w karczmie i wódeczkę popijają.

Mogielnica 45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość jhgh napisał:

To dawaj namiar na tego klienta

Jak go spod sklepu od koleżków wyciągniesz to może i Ci poda namiar na te 57 groszy. Chyba z tydzień w ciągu już jest bo majaczy strasznie z tymi cenami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Tsa napisał:

Pod sandomingo w małym zakładzie u tego bardzo miłego pana jest 0.53gr

Jeżeli jest 53 netto to ile zapłaci skupiarz z Grojca. Nie wiem jak nie którzy liczą ale koń oje*ie za circa ABOUT za 633 zł paliwa w kołku e-toll 72 zł kierowca za kurs 200-300 zł. No to jak da 50 to robi pro bono ?:) hehehe ogarnijcie się i kto ma badziew niech sypie a nie zwleka będziecie płakać jak cena zacnie spadać bo ilości się zaczną. Przypomnę to co poniektórym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stęskniony za prorokiem
Godzinę temu, Gość Hrabia napisał:

Jeżeli jest 53 netto to ile zapłaci skupiarz z Grojca. Nie wiem jak nie którzy liczą ale koń oje*ie za circa ABOUT za 633 zł paliwa w kołku e-toll 72 zł kierowca za kurs 200-300 zł. No to jak da 50 to robi pro bono ?:) hehehe ogarnijcie się i kto ma badziew niech sypie a nie zwleka będziecie płakać jak cena zacnie spadać bo ilości się zaczną. Przypomnę to co poniektórym.

Hrabio poczekaj do 15 lutego jeszcze będziesz miał co wozić . W zwykłych chłodniach zaczyna się czekolada tylko chłopy jeszcze nie przyuważyli . W kontrolach masa towaru zejścia braki !!!! 

Wiosna za pasem na nawozy opryski trza pieniążka, chłopy jeszcze się ociągają licząc na cud. Ale nic takiego się nie wydarzy za dużo jest towaru tylko przemysł ratuje. Powiem tak 50 gr za  przemysł to nie kokosy przy dzisiejszej inflacji aczkolwiek wydaje mi się że w miarę upływu czasu będzie niżej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Stęskniony za prorokiem napisał:

Hrabio poczekaj do 15 lutego jeszcze będziesz miał co wozić . W zwykłych chłodniach zaczyna się czekolada tylko chłopy jeszcze nie przyuważyli . W kontrolach masa towaru zejścia braki !!!! 

Wiosna za pasem na nawozy opryski trza pieniążka, chłopy jeszcze się ociągają licząc na cud. Ale nic takiego się nie wydarzy za dużo jest towaru tylko przemysł ratuje. Powiem tak 50 gr za  przemysł to nie kokosy przy dzisiejszej inflacji aczkolwiek wydaje mi się że w miarę upływu czasu będzie niżej.

 

Ja producent a nie psiośrednik :) a mowie jak jest jak by ludzie sprzedawali chłam to i cena by była lepsza zrozumcie to proszę. czemu w grudniu nie pchneliscie???  eksport i przemysl stałby dziś w innym miejscu a tak będziemy mieli melodramat ?ale prawda jest taka ja mam 15 ha młodzieży dzieciaki odchowane wyuczone na sile nie przywiąże. Póki zdrowie jest i Ukraina jeszcze przyjeżdża będę swoje robił a jak się poprawi koniunktura to zarobię na dom starości ;) czyt. Cykle koniunkturalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre 2 miesiące po zbiorach a temat przemysłu cały czas żywy, to ile naszych jabłek trafi w tym roku do przetwórstwa 60%, 70% czy wiecej? I jakie wnioski wyciągniemy? Czy gospodarstwa małe mają przyszłość w sadownictwie. A może lepiej po prostu iść na etat za 4 tyś miesiecznie i nie psuć rynku. Co wy na to? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Guest Daniel said:

Dobre 2 miesiące po zbiorach a temat przemysłu cały czas żywy, to ile naszych jabłek trafi w tym roku do przetwórstwa 60%, 70% czy wiecej? I jakie wnioski wyciągniemy? Czy gospodarstwa małe mają przyszłość w sadownictwie. A może lepiej po prostu iść na etat za 4 tyś miesiecznie i nie psuć rynku. Co wy na to? 

co roku trafia 60%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...