Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pyrus
Godzinę temu, Gość Rolnik napisał:

A ile Wy byście chcieli żeby te pyrki kosztowały 10 zł? Kto to ma kupować przy takiej cenie ja dalej wolę starego ziemniaka i 90 procent konsumentów pewnie też. Zresztą ten całkiem młody ziemniak to żaden rarytas, sama woda i nawóz smaku wogole brak. Pozdrawiam 

Że ty wolisz to nieistotne. 

Uwaga trudne słowa 

 

Koszty... wydajność.. cena.. amortyzacja sprzętu

 

Musi zostać minimalna godzinowa stawka za to co się poświęca na produkcję tego towaru. 

Nikt deszczowni włókniny sadzarki czy nawet sadzeniaka nie dał za darmo. . Akurat bezdomni dawali Mercedesy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik

Czy ktoś kogoś zmusza do tego interesu ? Cena kształtuje się pod wpływem popytu i podaży to proste będzie dużo ziemniaka nie będzie ceny nie będzie ziemniaka będzie cena, nikogo to nie interesuje że Ty masz koszty, to nie Ty dyktujesz ceny tylko rynek mi się już nie chce czytać co placzki tU piszą że ktoś gacie ściąga chcesz to sprzedawaj po 5 zl za kilo tak zeby ci sie koszta zwrocily i nie wylewaj tu zali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik

sieradzak ja to wiem i ty to wiesz ale są tu forumowe płaczki które na tak prostej uprawie jakim jest ziemniak chcieliby zostać rockeffelerami. 

Do rzeczy, ile płacą pakowalnie za ziemniaka luzem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Rolnik napisał:

sieradzak ja to wiem i ty to wiesz ale są tu forumowe płaczki które na tak prostej uprawie jakim jest ziemniak chcieliby zostać rockeffelerami. 

Do rzeczy, ile płacą pakowalnie za ziemniaka luzem ?

Ładna Gala z chłodni płaci teraz 2-2,60 zł/kg

Ja swoje resztki sprzedałem w zeszłym tygodniu, ale to akurat Soraya po 30 zł za worek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ma ktoś posadzonego ziemniaka z HZ Zamarte, odmiana  "Lord"? Tak z ciekawości pytam, u mnie do kwitnienia się zabiera i w sumie to chciałem zapytać jak u innych to wygląda? Z góry dzięki za info. 

No tak, jest sucho - bez podlewania w Wlkp byłoby ciężko w rolnictwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jasiek Proszowice

W Krakowie trzeba na Rybitwach kontrole zrobić ile tam Rumunskiego ziemniaka bez oznaczeń się sprzedaje to glowa mała gdzie ten Kołodziejczak nie robi z gościami porzatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dftrp
1 godzinę temu, Gość Jasiek Proszowice napisał:

W Krakowie trzeba na Rybitwach kontrole zrobić ile tam Rumunskiego ziemniaka bez oznaczeń się sprzedaje to glowa mała gdzie ten Kołodziejczak nie robi z gościami porzatku.

Kontrolę to trzeba na Rumuni zrobić ile tam polskiego parcha i kulfona wyrodzonego wyjeżdża to Pańska głowa nie mieści 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse
16 godzin temu, A_2 napisał:

Cześć, ma ktoś posadzonego ziemniaka z HZ Zamarte, odmiana  "Lord"? Tak z ciekawości pytam, u mnie do kwitnienia się zabiera i w sumie to chciałem zapytać jak u innych to wygląda? Z góry dzięki za info. 

No tak, jest sucho - bez podlewania w Wlkp byłoby ciężko w rolnictwie.

Ja ma Lorda z Zamarte. Przyszedł "czarny" i parszywy, ale rośnie pięknie. Sadzony na koniec kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maciek
1 hour ago, bar said:

Ja ma Lorda z Zamarte. Przyszedł "czarny" i parszywy, ale rośnie pięknie. Sadzony na koniec kwietnia.

Ale rośnie pieknie pod krzakiem czy krzakiem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Essse
3 godziny temu, Sieradzak napisał:

Jeszcze nie ale zrobimy co się da aby spełnić twoje marzenie.

To po ile na łodzi odaja jak byłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Okolice Wrocka napisał:

Cieszę się bardzo 😍😍😍Ruszy wtedy agrosad i będziecie  ten swój przemysł pchali do nich 

W życiu nie handlowałem z Agrosadem.Poza tym oni mają od cholery swoich dostawców towaru.Jeszcze 3 tygodnie temu udowadniales mi że na Sieradzu ziemniaki zmarzły i nie będzie co kopać a teraz się martwisz że Sieradz cenę zrujnuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sieradzak napisał:

W życiu nie handlowałem z Agrosadem.Poza tym oni mają od cholery swojego towaru.Jeszcze 3 tygodnie temu udowadniales mi że na Sieradzu ziemniaki zmarzły i nie będzie co kopać a teraz się martwisz że Sieradz cenę zrujnuje?

Ja nic nie muszę udowadniać bo na Sieradzu jeszcze są normalni ludzie co powiedzą prawde najmistrzu 😂😂Gacie w domu ściągasz skoro w Łodzi byłeś w poniedziałek ? Szelki sobie załóż żeby nisko nie opadły 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Waculo
4 godziny temu, Sieradzak napisał:

W życiu nie handlowałem z Agrosadem.Poza tym oni mają od cholery swojego towaru.Jeszcze 3 tygodnie temu udowadniales mi że na Sieradzu ziemniaki zmarzły i nie będzie co kopać a teraz się martwisz że Sieradz cenę zrujnuje?

Jak co roku…niestety u was to norma. A szkoda, bo każdy by zarobił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...